راز ناپدید شدن مدیر تیم ملی والیبال فاش شد

رییس فدراسیون والیبال سرانجام از غیبت وحید مرادی پرده برداشت.

به گزارش جهان مانا ، حدود دو هفته پیش بود که تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته اول لیگ ملت‌ها تهران را به مقصد دبی و سپس ریودوژانیروی برزیل ترک کرد. اما وقتی که اعضای تیم ملی والیبال قصد داشتند از دبی به سمت ریودوژانیرو بروند با یک اتفاق عجیب مواجه شدند.

وحید مرادی که به عنوان مدیر تیم ملی در دبی حضور داشت توسط پلیس امارات اجازه خروج پیدا نکرد و نتوانست با تیم ملی راهی برزیل شود. پس از این اتفاق رسانه‌ها گمانه زنی‌های زیادی درباره غیبت مرادی انجام دادند و باعث شد تیم ملی قبل از آغاز لیگ ملت‌ها دچار حاشیه بشود.

دو هفته سکوت فدراسیون در این موضوع نیز به این حواشی دامن می‌زد و هر روز خبری در رسانه‌ها در مورد وحید مرادی کار می‌شد.

اما سرانجام امروز میلاد تقوی رییس فدراسیون در برنامه ورزش و مردم به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: "بر اساس قانون اساسی نباید در زندگی شخصی هیچ فردی وارد شد اما آنقدر در رسانه‌ها و فضای مجازی در این باره حرف و حدیث ایجاد شد که من از خود ایشان کسب اجازه کردم که این مسئله را برای اولین بار باز کنم. ایشان چند سال پیش برای وام پسر دایی خود در دبی سه فقره چک ضمانت قرار داده که پرداختی‌های آن انجام نشده و آقای مرادی هم به خاطر همین گرفتار شدند و نتوانستند با تیم ملی راهی برزیل بشوند."

با این توضیح میلاد تقوی که البته کمی دیر بود، بالاخره معمای غیبت وحید مرادی که چند ماه پیش مرد اول فدراسیون والیبال نیز بود حل شد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه