مسی کوپا آمریکا را از دست داد؟

باشگاه اینتر میامی به خبر مصدومیت لیونل مسی و غیبت او در رقابت های کوپا آمریکا واکنش نشان داد.

به گزارش جهان مانا، درخشش لیونل مسی در اینترمیامی ادامه دارد. او در دیدار اخیر تیمش برابر سنت لوئیس که با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید یکی از گل‌ها را به ثمر رساند.

بعد از این بازی برخی از رسانه ها از مصدومیت لیونل مسی از ناحیه مچ پا خبر دادند تا جایی که حتی از احتمال غیبت او در رقابت های کوپا آمریکا سخن به میان آوردند.

اما باشگاه اینترمیامی به خبر مصدومیت مسی واکنش نشان داد.

به نوشته اسپورت، خراردو مارتینو مصدومیت مسی را رد کرد و گفت: من که هیچ مصدومیتی را در مسی ندیدم. او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و توانست یک گل هم به ثمر رساند. مسی مثل همیشه به اردوی تیم ملی فوتبال آرژانتین خواهد رفت و آماده رقابت های کوپا آمریکا می شود.

تیم ملی فوتبال آرژانتین مدافع عنوان قهرمانی در رقابت های کوپا  آمریکا است. این تیم جام قهرمانی را در سال 2021 با شکست برزیل در ماراکانا بالای سر برد و بسیار امیدوار است که با درخشش مسی و آمادگی بالایی که او دارد دوباره عنوان قهرمانی را در این رقابت ها به دست آورد.

مسی در اینترمیامی نمایش درخشانی داشته است. این فوق ستاره آرژانتینی در ۲۹ بازی با پیراهن اینترمیامی روی ۴۱ گل نقش داشته است که این بهترین آمار در تاریخ باشگاه است. مسی در این ۲۹ بازی ۲۵ گل به ثمر رسانده و ۱۶ پاس گل داده است.

مسی در سال ۲۰۲۴ در ۱۵ بازی ۱۵ گل به ثمر رسانده و ۱۱ پاس گل داده است تا نشان دهد که در بهترین حالت احتمالا در کوپا آمه ریکا به میدان خواهد رفت.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه