منفجر شدن اینستاگرام امباپه در 20 دقیقه!

اتفاق عجیبی در صفحات مجازی کیلیان امباپه در حال رقم خوردن است.

به گزارش جهان مانا ، کیلیان امباپه به طور رسمی به رئال مادرید پیوست تا بلاخره این انتقال تاریخی امشب رقم بخورد. باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای، رسماً از امضای قرارداد با کیلیان امباپه خبر داد. ستاره فرانسوی باشگاه پاری سن ژرمن با انتقالی رایگان به رئال مادرید، قهرمان اسپانیا و اروپا پیوست و به زودی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو معارفه می‌شود. قرارداد کیلیان امباپه با رئال مادرید 5 ساله (تا تابستان 2029) خواهد بود.

افزایش ناگهانی فالوورهای امباپه

کیلیان امباپه پیش از این بایوی خودش را تغییر داده و نام باشگاه پاری سن ژرمن را پاک کرده بود اما پس از اعلام خبر رسمی پیوستن‌اش به رئال مادرید حالا در بایوی او در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی این ستاره فرانسوی نام رئال مادرید به چشم می‌خورد. اما نکته عجیب، افزایش ناگهانی فالوورهای امباپه در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

کمتر از 20 دقیقه قبل و تا قبل از نگارش این مطلب، فالوورهای اینستاگرام او 114 میلیون بود و در حال حاضر و در حال نگارش این خبر فالوورهای او با افزایش یک میلیونی به 115 میلیون رسیده است و می‌توان کاملا انتظار داشت که تا چند ساعت آینده به همین شکل به فالوورهای او در اینستاگرام افزوده شود.

صفحه اینستاگرام کیلیان امباپه

صفحه اینستاگرام کیلیان امباپه

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار