عیادت مدیران و بازیکنان قدیمی استقلال از علی چینی + عکس

در ادامه عیادت تعدادی از پیشکسوتان فوتبال از جمله کریم باقری امروز مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال نیز از علی چینی عیادت کرد.

به گزارش جهان مانا ، علی چینی بازیکن و مربی اسبق باشگاه استقلال که در روزهای اخیر با شرایط جسمانی وخیم در بیمارستان بستری شده بود با مراقبت‌های ویژه از سوی کادر پزشکی در حال حاضر شرایط بهتری نسبت به روزهای قبل پیدا کرده است.

بعد از ظهر روز گذشته سید حجت کریمی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال به همراه علی نظری جویباری عضو هیئت مدیره و قائم مقام سال‌های گذشته این باشگاه به عیادت علی چینی رفته و درباره آخرین وضعیت او جویای حالش شدند.

همچنین حجت کریمی به علی چینی اعلام کرد همه هزینه‌های مربوط به درمان و بیمارستان او را تقبل کرده و از این بابت نباید هیچ نگرانی داشته باشد که این موضوع موجب خوشحالی علی چینی شد

عیادت مدیران و بازیکنان قدیمی استقلال از علی چینی

عیادت مدیران و بازیکنان قدیمی استقلال از علی چینی

علاوه بر حجت کریمی و علی نظری جویباری از مدیران اسبق باشگاه استقلال علی موسوی، بهمن طهماسبی و شاهین خیری دو تن از پیشکسوتان باشگاه استقلال نیز به عیادت علی چینی رفته و با وی دیدار و گفتگو کردند.

عیادت مدیران و بازیکنان قدیمی استقلال از علی چینی

همچنین وحید قلیچ یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نیز برای دیدار با علی چینی به بیمارستان رفت و از نزدیک جویای حالش شد.

طبق اخبار رسیده از اطرافیان علی چینی ظاهراً شرایط وی نسبت به روزهای گذشته بهتر شده و با ادامه درمان این احتمال وجود دارد که ظرف روزهای آینده از بیمارستان ترخیص و به منزل منتقل شود.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار