جلسه محرمانه دادستانی کرمان با دو عضو فدراسیون فوتبال

دو تن از اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال جلسه‌ای را با دادستانی کرمان در خصوص پرونده فساد در باشگاه مس رفسنجان برگزار کردند.

به گزارش جهان مانا، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هفته گذشته با ارسال نامه‌ای به دادستانی استان کرمان آمادگی خود برای هرگونه همکاری با این مرجع قضائی جهت بررسی تمام ابعاد مرتبط با پرونده فساد در فوتبال را عنوان کرد.

این پرونده که پیش از این باعث برکناری خداداد افشاریان از ریاست کمیته داوران و همچنین سهیل مهدی از مسؤولیت در کمیته مسابقات سازمان لیگ شده بود با جلسه ویژه دادستانی کرمان با دو تن از اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال همراه بوده است.

مهر محرمانه

این جلسه محرمانه روز شنبه گذشته برگزار شد تا جزئیات مربوط به اتفاقات داخل راهروهای فدراسیون فوتبال با دستور تاج در اختیار دادستانی قرار بگیرد. همچنین آنها اطلاعات لازم در خصوص نحوه فعالیت تنی چند از ارکان اجرایی فدراسیون را دریافت کردند.

آنچه در خصوص پرونده فساد در فوتبال باشگاه مس رفسنجان جاری و به فدراسیون فوتبال مرتبط است حضور هفت نفر به عنوان متهم در این پرونده است که تعداد آنها افزایش پیدا نکرده است.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرده است در صورت احراز هرگونه تخلف قضایی بدون ملاحظه کاری با مدیران و مشاوران ارشد خود برخورد خواهد کرد و مماشاتی در این زمینه نخواهد داشت.

 

منبع: مهر
دیدگاه