نویدکیا: بازی سپاهان از ما بهتر بود

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از شکست مقابل سپاهان به تیم حریف بابت قهرمانی و نمایش خوبی که ارائه کرد تبریک گفت.

به گزارش جهان مانا ، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از شکست 2 بر صفر تیمش در فینال جام حذفی مقابل سپاهان اینطور در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی حرف هایش را با تشکر از هواداران سپاهان به خاطر تشویق هایشان آغاز کرد: محبت داشتند. خیلی ممنونم از آنها. بازی خیلی خوبی سپاهان انجام داد. اگر دقیقه 8 آن اشتباه نمی‌شد شاید می‌توانستیم رقابت بهتری داشته باشیم. یک گل که اشتباه کردیم و یک گل هم به خاطر وی ای آر بود (باخنده). به سپاهان تبریک می‌گویم. بچه‌های من واقعا تلاش کردند. چند روز پیش 120 دقیقه سخت را پشت سر گذاشتند. واقعیت این است که سپاهان بهتر از ما بازی کرد و موقعیت‌های خیلی بهتری هم داشت. مبارک‎‌شان باشد. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

او سپس در واکنش به حواشی مس رفسنجان و اینکه چقدر روزهای سختی را پشت سر گذاشته اضافه کرد: خیلی اذیت شدیم. تا همینجا هم بچه‌ها با جان و دل بازی کردند تا به اینجا رسیدند. این ها واقعیت های فوتبال است و نمی‌توان کتمان کرد. 

نویدکیا در ادامه درباره خداحافظی اش در میانه مسابقات گفت: مشکلات زیاد بود. به مرور بهتر شد و آن هم به خاطر نتایج ما بود. سعی کردند از نظر مالی به تیم کمک کردند. با این حال این باشگاه بحث های مالی و مدیریتی زیادی دارد. الان شرکت مس 4 تیم دارد و این یک معضل است و باید بتوانند مدیریت کنند. در این شرایط ممکن است اگر سال‌های بعد بخواهند تیم داری کنند دیگر نتوانند در لیگ برتر تیم داری کنند.

نویدکیا درباره اینکه هواداران سپاهان پیش از بازی گفته‌اند این بازی برای آنها دو سر برد است و یا محرم می برد یا سپاهان گفت: به هر حال من سال های سال با آنها زندگی کرده ام. جام های زیادی بردیم با هم. برای خودم ناراحتم ولی از آن طرف برای سپاهان و هواداران سپاهان خوشحالم. دم هواداران ما هم گرم که این همه راه آمدند.

او درباره اشتباه بازیکنانش و از دست رفتن نتیجه هم گفت: اشتباهات جزئی از فوتبال است و نمی شود درباره این مسائل صحبت کرد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه