تماس تاج با کوالالامپور برای حمایت از تیم ملی

رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی پس از قرعه‌کشی مرحله سوم انتخابی جام جهانی 2026 و مشخص شدن حریفان تیم ملی در این رقابت‌ها گفت‌وگو کردند.

به گزارش جهان مانا ، مهدی تاج، رئیس فدراسیون پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2026 با مهدی محمدنبی، نایب رئیس فدراسیون و مدیر تیم ملی و همچنین امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی گفت‌وگو کرد.

در این گفت و گوی تلفنی، رئیس فدراسیون با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی منسجم و همه جانبه برای آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در این رقابت‌ها ابراز امیدواری کرد که کادر فنی شایسته و بازیکنان سخت‌کوش تیم ملی، صعود شیرین و خاطره‌انگیزی را به رقابت‌های جام جهانی 2026 رقم بزنند.

وی همچنین از رایزنی‌های فشرده فدراسیون برای پیگیری برنامه ریزی‌های مرتبط با پشتیبانی مطلوب از تیم ملی جهت حضور موفقیت آمیز در این رقابت‌ها خبر داد.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی هم در این گفت‌وگو ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته، از عزم راسخ اعضا تیم ملی جهت رقم زدن موفقیت‌های تازه سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که در این مسیر حمایت همه جانبه کلیه دستگاه‌های ذیربط همراه و همگام با تیم ملی کشورمان باشد.

رئیس فدراسیون در این گفت‌وگو همچنین دقایقی با مهدی مهدوی‌کیا، کاپیتان اسبق تیم ملی، به صحبت پرداخت و برای وی در ادامه مسیر حرفه‌ای خود آرزوی توفیق و بهروزی کرد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه