رونالدو: به دروازه بان‌مان تبریک میگویم، او ما را نجات داد

کریستیانو رونالدو درباره پنالتی که در جریان دیدار برابر اسلوونی از دست داد توضیح داد. او همچنین بازی برابر فرانسه در یک چهارم نهایی را یک جنگ واقعی توصیف کرد.

به گزارش جهان مانا، تیم ملی فوتبال پرتغال در یکی از بازی های حساس یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف اسلوونی رفت و به سختی و در ضربات پنالتی به پیروزی رسید.

کریستیانو رونالدو در این بازی در دقیقه ۱۰۵ یک پنالتی در جریان بازی از دست داد اما وقتی بازی به ضربات پنالتی کشیده شد پشت نخستین ضربه قرار گرفت و آن را تبدیل به گل کرد.

به نوشته ojogo، کریستیانو رونالدو بعد از بازی درباره پنالتی که از دست داد و پنالتی که تبدیل به گل کرد، گفت: آنهایی که شکست می خورند همان کسانی هستند که دوباره برای پیروزی تلاش می کنند. گاهی اوقات مسئولیت خود را به خوبی انجام می دهم و گاهی وقت‌ها هم موفق نیستم اما هیچ وقت تسلیم نمی شوم. تسلیم شدن واژه‌ای است که هرگز از من نمی شنوید. این ناامید کننده است که یک بازیکن نتواند پنالتی خود را تبدیل به گل کند و تیمش را در شرایط سختی قرار دهد اما خوشبختانه در نهایت ما پیروز شدیم و این بسیار مهم است.

او ادامه داد: گاهی اوقات گل کردن پنالتی سخت است. فوتبال بعضی اوقات می تواند عادلانه باشد و خوشبختانه امشب اینگونه بود و ما توانستیم به پیروزی برسیم. من تحت تاثیر قرار گرفتم چرا که گاهی اوقات نمی‌توان با الفاظ احساسات را بیان کرد. هواداران همیشه رفتار ویژه‌ای با من داشته اند و واقعا بسیار  خوشحال هستم. در دیدار امشب باید به دروازه‌بان خود تبریک بگویم چرا که او ما را نجات داد.

کریستیانو رونالدو درباره دیدار با فرانسه در یک چهارم نهایی گفت: بازی سختی برابر فرانسه داریم که یکی از گزینه‌های اصلی قهرمانی در جام است. این یک جنگ واقعی است. ما تیم خوبی داریم و نهایت تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار می‌گیریم.

 

دیدگاه