زمان حضور سرمربی جدید پرسپولیس در تهران مشخص شد

هفته گذشته پس از کش و قوس‌های فراوان باشگاه پرسپولیس خوان کارلوس گاریدو را به عنوان سرمربی جدید خود و جانشین اوسمار ویرا انتخاب کرد. سرمربی اسپانیایی با تایید نهایی شورای برون مرزی راهی تهران خواهد شد.

به گزارش جهان مانا، باشگاه پرسپولیس بعد از معرفی سرمربی اسپانیایی خود از همان روز‌های نخست به دنبال دریافت ویزا و مجوز کار وی بود. در این میان خبرهایب شنیده می‌شد مبنی براینکه شاید شورای برون مرزی با حضور گاریدو موافقت نکند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در روز‌های اخیر تایید کرد که شورای برون مرزی با کلیت حضور وی موافق کرده است و تنها خواستار ارائه چند مدرک برای تکمیل شدن پرونده وی برای تایید نهایی شده است. صبح امروز نیز شروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان نیز تایید کرد که با کلیات صدور مجوز این مربی اسپانیایی موافقت شده و فقط مسائل اداری باقی مانده است که این موضوع نیز به زودی حل خواهد شد.

پیگیری‌ها حکایت از این دارد که ویزای این سرمربی اسپانیایی و دستیارانش امروز صادر شده و اگر چناچه تا پایان هفته مجوز کار او به تایید نهایی برسد، گاریدو هفته آینده به تهران خواهد آمد و از بیستم تیر ماه تمرینات پیش فصل به صورت مستقیم زیر نظر وی آغاز خواهد شد.

 

منبع: ایرنا
دیدگاه