سفر احمد نوراللهی به صربستان

تیم الوحده امارات برای برگزاری اردوی پیش فصل راهی صربستان می شود.

به گزارش جهان مانا ، تیم فوتبال الوحده امارات که احمد نوراللهی، هافبک ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد، اردوی پیش‌فصل خود را در کشور صربستان برگزار خواهد کرد.

الوحده امارات که فصل گذشته در رده پنجم لیگ برتر امارات قرار گرفت، برای آماده‌سازی جهت حضور قدرتمندتر در فصل جدید، عازم صربستان می‌شود. این اردو از تاریخ 7 تیرماه آغاز خواهد شد و به مدت دو هفته به طول می‌انجامد.

احمد نوراللهی که در فصل گذشته یکی از موثرترین بازیکنان الوحده بود و در 32 بازی لیگ و حذفی 10 گل و 8 پاس گل به ثمر رساند، نامش در لیست 23 نفره بازیکنان حاضر در این اردو دیده می‌شود.

الوحده که به تازگی با رونی دیلا، سرمربی نروژی، قرارداد امضا کرده، امیدوار است با حضور این مربی باتجربه و همچنین با بهره‌مندی از آمادگی نوراللهی و سایر بازیکنان، در فصل جدید عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته داشته باشد.

مسئولان باشگاه الوحده با توجه به عملکرد نسبتاً ضعیف این تیم در فصل گذشته، هدف‌گذاری کرده‌اند که در فصل جدید رتبه‌ای بهتر از رده پنجم را کسب کنند و برای رسیدن به این هدف، اردوی پیش‌فصل صربستان را فرصتی مناسب برای ارتقای آمادگی جسمانی و فنی بازیکنان می‌دانند.

تیم الوحده امارات برای برگزاری اردوی پیش فصل راهی صربستان می شود.

دیدگاه