کروس: نمی‌خواهم دخترم در آلمان بزرگ شود !

تونی کروس، ستاره آلمانی، تایید کرد که ترجیح می‌دهد پس از بازنشستگی در اسپانیا بماند و به آلمان برنمی‌گردد.

به گزارش جهان مانا ، با حذف آلمان از یورو در مرحله یک چهارم نهایی با شکست مقابل اسپانیا، حالا سرنوشت تونی کروس چه خواهد شد؟ پس از یک فصل درخشان دیگر در رئال مادرید، جایی که او در نهایت پانزدهمین قهرمانی این باشگاه را در چمپیونزلیگ بالای سر برد، هافبک آلمانی اعلام کرد که قصد دارد در پایان یورو 2024 از فوتبال خداحافظی کند.

تونی کروس در مصاحبه‌ای با پادکست شبکه زِد‌دی‌اِف در مورد تصمیم خود برای آویختن کفش‌هایش و تمایل خود برای ماندن در اسپانیا گفت: "من هنوز فکر می‌کنم آلمان کشور بزرگی است. ما آنجا را واقعا دوست داریم، اما حداقل آن آلمان سابق نیست، مثل 10 سال پیش نیست. اما اگر از من بپرسند که آیا ترجیح می‌دهم دخترم ساعت 11 شب در اسپانیا بیرون برود یا در یک شهر بزرگ آلمان، قطعا می‌گویم اسپانیا. او احتمالاً مشکلات زیادی نخواهد داشت، اما این بدان معنا نیست که در اسپانیا هم مشکلی وجود ندارد."

کروس سپس در مورد پدیده مهاجرت به خصوص در آلمان گفت: "خوشحالم که آلمان می‌تواند با آغوش باز از همه استقبال کند، حتی اگر این بسیار ضعیف کنترل شود. ما این واقعیت را دست کم گرفته‌ایم که همه برای ما خوب نیستند و اگر نتوانیم بین آنهایی که برای ما خوب هستند و کسانی که خوب نیستند تمایز قائل شویم، در نهایت باعث ایجاد مشکلاتی می‌شود که انگار آلمان تقسیم شده است. این درحالی است که حتی اگر افرادی که به آلمان می‌آیند خیلی خوب باشند."

 

منبع: ورزش3
دیدگاه