مدیرعامل فولاد خوزستان: استقلالی‌ها باید تا الان عذرخواهی می‌کردند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: «محمود فکری» نه به نکونام، بلکه به خانواده همه ما توهین و فحاشی کرد و اگر من جای استقلالی‌ها بودم تا الان عذرخواهی کرده بودم.

به گزارش جهان مانا، سعید آذری در گفت و گو با ایرنا، در خصوص پیروزی شب گذشته فولاد مقابل استقلال در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: از پیروزی که به دست آوردیم و خوشحالم. از همان ابتدا روی بازی سوار بودیم، هرچند یک گل خوردیم اما توانستیم با درایت کادر فنی و البته تلاش و بازیکنان ۲ گل بزنیم و برنده بازی باشیم. دقیقا اتفاقی که در بازی ذوب‌آهن افتاد در این بازی هم رخ داد. آنجا هم در دقایق آخر گل مساوی را زدیم و در دیدار با استقلال هم در دقایق آخر گل پیروزی را به ثمر رساندیم. این نشان می‌دهد که ذهنیت کادر فنی و بازیکنان ما این است که فوتبال تا زمانی که داور سوت پایان را بزند ادامه دارد.

وی درباره اینکه آیا نامه باشگاه استقلال به کمیته داوران در خصوص داوری دیدار با فولاد آنهم چند روز قبل از این مسابقه روی عملکرد داور تاثیر داشت یا خیر؟ عنوان کرد: نمی خواهم در مورد استقلال صحبت کنم، در این مدت هر زمان در مورد یک باشگاه صحبت کردم به مذاق دوستان خوش نیامد و علیه من در خبرگزاری‌ها صحبت کردند. من هم درباره مدیریت استقلال حرفی ندارم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد اینکه آیا پنالتی که برای استقلال گرفته شد درست بود یا خیر؟ گفت: من اگر یکی دوبار در خصوص مسائل داوری صحبت کردم فقط و فقط به شیوه مدیریت داور در زمین ایراد گرفتم وگرنه درباره نوع قضاوت داوران صحبت نمی‌کنم. در این خصوص کارشناسان می‌توانند نظر بدهند که آیا آن صحنه پنالتی بود یا خیر، هرچه کارشناسان بگویند من قبول می‌کنم.

آذری در واکنش به منتشر شدن فیلم فحاشی «محمود فکری» به کادر فنی فولاد پس از پایان دیدار در گفت و گو با یک بازیکن فولاد، خاطرنشان کرد: فکری به نکونام فحاشی نکرده بلکه به خانواده همه ما فحاشی کرد. خانواده نکونام، خانواده من است و فرقی ندارد. متاسفانه فکری به کل خانواده فولاد فحاشی کرد و این موضوع قابل قبول نیست. تعجب می‌کنم فکری یک مربی اخلاق مدار است اما تحت فشار بازی این صحبت‌ها را انجام داد. ما باید ظرفیت باخت را در خودمان توسعه بدهیم.

وی ادامه داد: بارها پیش آمده که تیم من در یک بازی شکست خورده اما خودم پس از بازی به رختکن حریف رفتم و به آنها تبریک گفتم، اما دیدید که فکری به همه ما توهین کرد. برد و باخت در فوتبال وجود دارد اما نباید از خودمان بیخود شویم. امیدوارم فکری در آینده به خودش مسلط شود و دیگر چنین رفتار و صحبت‌های توهین‌آمیز انجام ندهد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: این موضوع را از طریق ارکان قضایی فدراسیون دنبال می‌کنیم تا فکری بداند زمین ‌فوتبال با خیابان فرق دارد و البته متوجه شود که حرکات یک مربی با حرکات یک بازیکن متفاوت است. اگر جای استقلالی ها بودم تا الان عذرخواهی کرده بودم اما چنین اتفاقی هم رخ نداده. از همین جا از همه آنهایی که این فیلم را دیدند و آن فحاشی‌ها را شنیدند عذرخواهی می‌کنم. با اینکه به خانواده من هم توهین شد آن هم در شرایطی که همسر من در بیمارستان بستری است و این تحمل شرایط را سخت‌تر می کند برای من، اما باز هم از همه عذرخواهی می‌کنم.

دیدگاه