صیادمنش:بازی نکردن عامدانه‌ام برای استقلال دروغ است

بازیکن ایرانی زوریا لوهانسک اوکراین گفت که از فرصت هایی که به او در زوریا داده می شود، نهایت استفاده را خواهد برد.

به گزارش جهان مانا به نقل از ورزش سه، اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی تیم زوریا لوهانسک اوکراین در گفتگوی تصویری با برنامه فوتبال برتر شرکت کرد و در مورد شرایطش در فوتبال این کشور صحبت هایی را مطرح کرد.

صیادمنش در مورد گلزنی در برابر لسترسیتی در لیگ اروپا گفت: در دیدار مقابل لسترسیتی در دقیقه 80 به زمین آمدم و توانستم تک گل بازی را به ثمر برسانم و 3 امتیاز آن بازی را کسب کردیم. متاسفانه نمی توانیم از گروه صعود کنیم با 6 امتیاز از گروه حذف شدیم. پنج شنبه آخرین دیدارمان را در برابر براگا در پرتغال انجام می دهیم. وی در مورد جدایی از استقلال و حضور در ترکیه گفت: من از حضورم در استقلال بگویم که خیلی ها می گفتند من از قصد در دیدارهای پایان فصل بازی نکردم که خودم را به سرماخوردگی زده بودم تا بخاطر ترانسفر شدنم بازی نکنم ولی این حرف ها واقعا صحت ندارد.

او گفت: آخرین بازی من با فولاد خوزستان بود و من واقعا در آن بازی از ناحیه همسترینگ مصدوم شدم و بعد از چند ماه در دیدار برگشت با الهلال در قطر به تمرینات تیم اضافه شدم که مجددا از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم و تا آخر فصل نتوانستم برای استقلال بازی کنم. من خیلی دوست داشتم برای استقلال بازی کنم ولی به دلیل آسیب دیدگی فصل را از دست دادم.

صیادمنش ادامه داد: من از فنرباغچه پیشنهاد داشتم. هم تیم خوبی بود و هم مبلغ خوبی بابت خرید من به استقلال می رسید. در نهایت این انتقال صورت گرفت و باشگاه سود خوبی بابت انتقال من داشت. هر بازیکنی آرزو دارد در سطح اول فوتبال اروپا بازی کند و من هم دلم می خواست این کار را انجام دهم.به نظر من زمان رفتن من رسیده بود چرا که هر کسی به فوتبال اروپا برود، به دلیل سطح فوتبالی که هست، باید یکی دو سالی به شرایط آنجا عادت کرد. من نیز قصد داشتم به اروپا بروم تا این یکی دو سال را بگذرانم.

در مورد مبلغ رضایت نامه اش که به باشگاه استقلال رسید، گفت: دقیقا مبلغ آن را به یاد ندارم ولی بین 750 یا 850 هزار یورو بابت انتقال من به باشگاه رسید و رضایت نامه من را صادر کردند و اینکه این پول به چه کسی رسید را نمی دانم.

وی در مورد انتقال به فوتبال اوکراین گفت: سال گذشته در تیم فنرباغچه فرصت بازی به من نرسید. آنها بازیکنان سن بالا از تیم های بزرگ با قیمت زیاد به خدمت می گیرند. در فنرباغچه اعتقادی به جوانگرایی نداشتند و چون برای بازیکنانی که هزینه کرده اند، سعی می کنند به همان بازیکنان بازی بدهند. من با خواسته خودم از تیم جدا شدم و با قراردادی یک سال و نیم به تیم زوریا پیوستم. لیگ اوکراین لیگ خوبی است و اگر در اینجا خوب بازی کنید، می توانید راهی تیم های بزرگ شوید.

او در مورد شرایط آب و هوایی در کشور اوکراین گفت: بازی آخر تیم ما، در سردترین شرایط آب و هوایی که تاکنون تجربه کرده ام برگزار شد. در فوتبال و در داخل زمین چون بدن بازیکن گرم است، به هوا عادت می کنید ولی شب بازی دمای هوا منفی 6 درجه بود و حتی در بازی نیز گرم نشدیم. زمین بازی یخ زده بود و روی زمین سر می خوردیم.

صیادمنش در مورد گلی که این هفته به ثمر رساند گفت: این فصل پس از بازی ششم به تیم اضافه شدم و این یک امر طبیعی است که بازیکنی که در تمرینات پیش فصل تیم حضور نداشته باشد، شرایط سخت می شود. ولی در بازی هایی که به عنوان بازیکن ذخیره به بازی آمدم خوب کار کردم و توانستم گلزنی کنم. طبیعتا کم کم به من در تیم فرصت داده می شود و می توانم از آن استفاده کنم.

دیدگاه