تکذیبیه دوپلوی رضا یزدانی

داستان سرود تیم ملی ایران برای جام جهانی تبدیل به بحرانی عجیب شده است. پیش از این عنوان شده بود که قرار است محمد معتمدی سرود ایران در جام جهانی را بخواند، ولی او به دلیل اتفاقات اخیری که در ایران رخ داده، گفت که توانی برای آواز خواندن برایش نمانده است.

به گزارش جهان مانا، بعد از داستان محمد معتمدی خبر رسید که این بار رضا یزدانی در همکاری با بهتاش زرین قرار است ترانه‌ای به سفارش فدراسیون فوتبال برای ایران در جام جهانی بخواند. در مورد این قطعه گفته شده بود که با توجه به حفظ المان‌های حماسی و متناسب با فضای فوتبال در جام جهانی، این قطعه نهایی شده است. با این حال، رضا یزدانی با انتشار مطلبی این موضوع را تکذیب کرده و گفته که مثل همیشه در کنار مردم سرزمینم هستم و خواهم ماند.

او نوشت: «تیرماه امسال خیلی پیش از تحولات اجتماعی وتاریخی این روزها، قراردادی با بخش خصوصی بستیم برای ترانه تیم ملی فوتبال و کلی کنسرت و برنامه‌های جانبی دیگر برای ترانه و ویدیوش که همگی منتفی و کنسل شد. این ترانه که همان روز‌ها ضبط شده بود باقی ماند. اکنون آن شرکت محترم که برای حمایت از تیم ملی به صورت کاملا کردمی تصمیم به پخش ترانه گرفته است… دقایقی پیش در یکی از سایت‌های خبری خواندم که ترانه سفارش فدراسیون فوتبال می‌باشد که قویا تکذیب می‌کنم… من رضا یزدانی مثل همیشه در کنار مردم سرزمینم هستم و خواهم ماند…»

منبع: فرارو

دیدگاه