درخواست پلیس راهور فراجا از مردم در سال نو

رئیس پلیس راهور فراجا در پیام تبریک نوروزی خود از مردم خواست که در سال ۱۴۰۳ قوانین و مقررات رانندگی را بیش ازگذشته رعایت کنند.

به گزارش جهان مانا ، در متن پیام تبریک سردار سیدتیمور حسینی برای حلول سال جدید، آمده است:‌

« بسم الله الرحمن الرحیم

یامقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل والنهار یامحول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

سال ۱۴۰۲ نیز با همه تلخی‌ها و شیرینی‌ها گذشت و حکمت و لطف آفریدگار مهربان ما را به بهار و نوروزی دیگر رساند؛ نوروزی که البته مصادف با بهار معنویت و ماه مبارک رمضان شده است که این تقارن را به فال نیک گرفته و به یکایک مردم شریف ایران و به‌ویژه همسنگران عزیز خود در پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا و خانواده‌های محترم آنان تبریک و تهنیت می‌گویم.

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. آغاز سال نو فرصتی است برای بازتاب دستاوردها و نقطه‌ای برای شروعی دوباره با اهدافی روشن‌تر.

 البته در سالی که گذشت ، تعدادی از همکاران ما به درجه رفیع شهادت رسیدند که در اینجا یاد و نام آنان و همه شهدای گرانقدر دیگر را گرامی داشته و به خانواده‌های آنان ادای احترام می‌نمایم.

در پایان از شهروندان عزیز، هم آنانی که گام در راه سفر نهاده‌اند و هم آنهایی که در خانه و کاشانه خود مانده‌اند، انتظار داریم همچون همیشه با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه ها و آموزش های مستقیم و رسانه‌ای پلیس، مراقب سلامت و امنیت خویش و دیگر شهروندان عزیز باشند و امیدواریم سال ۱۴۰۳ با تلاش های دولت محترم و دستگاه‌های ذیربط و همچنین همکاری مردم عزیز، سوانح ترافیکی  به حداقل ممکن برسد.

اینجانب بار دیگر فرا رسیدن سال نو و بهار پرطراوت را که به خواست ایزد منان موجب تجدید حیات طبیعت و دل‌های انسان‌های آزاده است به همه مردم عزیز و همکاران گرامی  تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از شادکامی، برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای همگان مسئلت دارم.»

 

منبع: ايسنا
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار