فلسطینتهران

آماده‌باش کامل آتش‌نشانی برای راهپیمایی روز قدس در تهران

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده‌باش کامل آتش‌نشانان پایتخت برای تامین ایمنی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران خبر داد.

به گزارش جهان مانا ، قدرت اله محمدی درباره تمهیدات آتش‌نشانی برای راهپیمایی روز قدس در تهران گفت: نیروهای آتش نشانی در راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت ویژه، تامین ایمنی مراسم راهپیمایی را بر عهده دارند و در این میان علاوه بر آماده باش ۱۳۸ ایستگاه آتش‌نشانی پایتخت، ۱۵۵ نفر از آتش نشانان به همراه ۸۳ دستگاه خودروهای سبک، سنگین و موتورسیکلت با تجهیزات کامل از ساعت هشت صبح تا پایان نماز جمعه در ۸۳ نقطه از مسیرهای مختلف راهپیمایی و محل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران مستقر هستند تا بتوانند با آمادگی کامل، در کوتاه ترین زمان ممکن خود را برای خدمت رسانی و امدادرسانی به شهروندان به محل حوادث احتمالی برسانند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران بزرگ، خاطرنشان کرد: علاوه بر آماده‌باش نیروهای سازمان آتش نشانی تهران بزرگ، تعدادی از مدیران عملیاتی این سازمان با خودروهای خود به صورت گشت زنی از مکان های مختلف در مسیر راهپیمایی و استقرار نیروهای آتش نشانی سرکشی می‌کنند و بر تأمین ایمنی شهروندان در مراسم راهپیمایی به صورت همه جانبه نظارت دارند.

محمدی از شهروندان عزیز خواست همانند همیشه با آتش نشانان و گروه های امدادی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه، ضمن حفظ خونسردی، از محل حادثه فاصله بگیرند و در اسرع وقت با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در مسیر راهپیمایی را از حادثه با خبر کنند.

به گفته وی جامعه آتش نشانی نیز به منظور اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، همپا و همراه با صفوف به هم فشرده مردم شریف و خداجوی تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار