ماجرای حمله با شوکر به هوادار پزشکیان چه بود؟

به تازگی کلیپی در فضای مجازی منتشر شده که در آن چند نفر ناشناس، برای یک وکیل دادگستری، ایجاد مزاحمت کرده و در حضور خانواده با وی درگیر شدند.

به گزارش جهان مانا، روز شنبه، ۹ تیر ماه فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن با شوکر به یک وکیل پایه یک دادگستری خانواده‌اش در تبریز به دلیل نصب پوستر پزشکیان بر روی خوردوی شخصی‌اش در مقابل خانواده‌اش حمله کردند. موضوعی که مسعود پزشکیان نیز در مناظره با سعید جلیلی به آن اشاره کرد و جلیلی تلویحا گفت با این رفتار‌ها مخالف است.

در خبرهای منتشر شده در رابطه با این موضوع ادعا شده است که به دلیل طرفداری وکیل مورد اشاره از مسعود پزشکیان، و نصب بنر پزشکیان بر روی خودرو خود وی و خانواده‌اش مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

بابک محبوب علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی با عنوان حمله به یک وکیل دادگستری به صورت همه جانبه در حال بررسی است و دستورات لازم برای پیگیری تمام ابعاد این موضوع صادر شده است.

در رابطه با این موضوع شکایتی ثبت و دستور شناسایی و دستگیری عوامل حاضر در این فیلم صادر شده است.

دادستانی این موضوع را تا حصول نتیجه و شناسایی افراد پیگیری خواهد کرد. با شناسایی متهمان، ابعاد حادثه مشخص خواهد شد و حقیقت روشن می‌شود.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار