جزییات قتل زن 82 ساله به دست زورگیران

سارقان به‌زور وارد خانه پیرزن شدند و پس از قتل او طلا و جواهرش را به سرقت بردند.

به گزارش جهان مانا، زورگیران خشنی که با تهدید وارد خانه شهروندان می‌شدند و طلا و جواهرشان را سرقت می‌کردند در جریان آخرین سرقتشان وارد خانه زنی سالخورده شدند و بعد از قتل او جواهراتش را سرقت کردند.

روز دوم اردیبهشت‌ماه امسال به پلیس شهرستان آباده واقع در استان فارس خبر رسید که زنی 82ساله در خانه‌اش به قتل رسیده است. در تحقیقات مقدماتی معلوم شد که سارق یا سارقان به‌زور وارد خانه مقتول شده و پس از قتل او طلا و جواهرش را به سرقت برده‌اند. شواهد به‌دست‌آمده در صحنه جنایت نشان می‌داد که عامل جنایت با انگیزه سرقت وارد  خانه زن سالخورده شده است. کارآگاهان جنایی با استفاده از سرنخ‌ها در حال تحقیق در این‌ باره به شواهدی دست یافتند که نشان می‌داد 2سارق خشن در حال ورود به شیراز هستند و به این ترتیب، هر دو نفر به شکلی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سردار رهام‌بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس درباره جزئیات این پرونده گفت: مأموران پلیس آگاهی استان فارس موفق شدند در کمتر از 10روز عامل جنایت و همدستش را شناسایی کنند. کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های خرمبید و آباده با هماهنگی قضایی و اقدامات فنی موفق شدند سارق به عنف و همدستش را در ورودی شیراز دستگیر کنند و آنها پس از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی اولیه به سرقت به عنف همراه با قتل زن 82ساله در آباده اقرار کردند.

متهم به قتل و همدستش که از سارقان حرفه‌ای هستند در بازجویی‌های تخصصی به 6فقره سرقت به عنف در شهرستان‌های خرمبید و آباده اعتراف کردند. به‌گفته او، متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند و تلاش‌ برای دستگیری مالخران ادامه دارد.

 

 

منبع: همشهری
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار