کشف ۱۰۰ هزار ماسک غیربهداشتی در پایانه غرب تهران + تصاویر

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب تهران از کشف ۱۰۰ هزار ماسک غیربهداشتی خبر داد.

به گزارش جهان مانا به نقل از تسنیم؛ سروان مهدی کیاشمشکی با اعلام خبر کشف مقادیر زیادی ماسک غیربهداشتی در پایانه غرب تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد فردی با استفاده از اتوبوسهای مسافربری بسته‌هایی از ماسک را از استان سنندج به تهران منتقل و در انباری پایانه غرب دپو و جمع‌آوری کرده است که بررسی موضوع در دستور کار تیمی از مأموران کلانتری پایانه غرب قرار گرفت.

رئیس کلانتری 209 پایانه غرب افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد بسته‌بندی‌های انجام شده به صورت غیربهداشتی بوده و در صورت توزیع آن در بازار مصرف، سلامت شهروندان به مخاطره می‌افتد.

وی تصریح کرد: مالک محموله شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستگیری متهم و بازرسی از انباری اخذ شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تیمی از مأموران روز گذشته موفق شدند ضمن دستگیری متهم تعداد 100 هزار ماسک غیر بهداشتی را کشف کرده و متهم را به همراه محموله کشف شده به کلانتری انتقال دادند.

کیاشمسکی افزود: متهم در بازجویی اولیه اظهار کرد قصد داشته ماسکهای غیر بهداشتی را با استفاده از پیکهای باربری در بازار مصرف به قیمت واقعی توزیع کند.

رئیس کلانتری 209 پایانه غرب به شهروندان توصیه کرد که ماسک مورد نیاز خود را داروخانه و در صورت لزوم از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنند.

دیدگاه