داوود فنایی: فعلا قرنطینه‌ایم چون سلامت جامعه از همه چیز مهم‌تر است

بیرانوند و رادوشویچ باعث پیشرفت پرسپولیس شده‌اند
داوود فنایی می‌گوید با بیرانوند و رادوشویچ در تماس است و از اوضاع آمادگی آنها خبر دارد. او امیدوار است در شروع دوباره لیگ، همان آمادگی گذشته را در بازیکنان ببیند.

به گزارش جهان مانا به نقل از خبرآنلاین، داوود فنایی دروازه‌بان اسبق تیم پرسپولیس این روزها مربی دروازه‌بان‌های این تیم است. او که از ابتدای نیم‌فصل دوم و به همراه یحیی گل‌محمدی به کادرفنی سرخپوشان اضافه شده از عملکرد دروازه‌بان‌های این تیم راضی‌است. با او درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس و گلرهایش چندکلامی هم‌صحبت شدیم:

*چه خبر از پرسپولیس؟ شرایط این روزهای تیم چگونه است؟

شرایط خاصی که وجود ندارد، ما فعلا مجبوریم قرنطینه را تحمل کنیم تا انشالله وضعیت بهتر شود و پس از قطع زنجیره شیوع مردم به بیماری کرونا، با قدرت به تمرینات و بازی ها برگردیم. فعلا برای همه ما، سلامت جامعه اهمیت دارد و نمی توانیم در مورد مسائل دیگر صحبت کنیم.

*آیا خبری درباره لغو یا ادامه لیگ نوزدهم دارید؟

من هم بی خبر هستم و فقط مصاحبه ها را دنبال می کنم. مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می گویند مشغول بررسی برنامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند و تا از سوی نهادهای قانونی به صورت رسمی خبری دریافت نکنند، مجوز تمرین به تیم ها نمی دهند. ما هم امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات حل شود زیرا مردم از زندگی عادی دور شده اند و این وضعیت، مشکلات را چندبرابر کرده است. به خصوص افرادی که به لحاظ اقتصادی شرایط خوبی ندارند، خانه نشین شده اند.

*کار کردن با بیرانوند و رادوشویچ که هر دو گلرهای خیلی خوبی هستند چگونه است؟ به نظر شما رقابت آن‌ها روی کیفیت‌شان تاثیر گذاشته است؟

در ابتدا این را بگویم که پرسپولیسی ها به وجود این دو گلر آماده در لیست تیم شان افتخار می کنند. من با هواداران رابطه گرم و صمیمانه ای دارم و می دانم که چقدر به خاطر حضور بیرانوند و رادوشویچ خوشحال هستند. این زوج در کنار هم باعث پیشرفت این سال های پرسپولیس شدند چون یکدیگر را به خوبی حمایت می کنند و رقیب سرسختی در تمرینات هستند. هم رفاقت دارند و هم رقابت. البته همه ما می دانیم که علیرضا بیرانوند دروازه بان اول تیم ملی و بهترین گلر آسیا است. رادوشویچ هم مبارزه برای رسیدن به ترکیب اصلی را دوست دارد. کار کردن با این دو دروازه بان به همه مربیان روحیه می دهد و من هم از قانون مستثنی نیستم.

*در این روزها که مسابقات تعطیل است آیا از وضعیت آمادگی آن‌ها اطلاعی دارید؟

تلاش می کنم همیشه آنها را در بهترین سطح آمادگی نگه دارم، حتی همین حالا که همه بازیکنان در قرنطینه هستند با بیرانوند و رادوشویچ تماس دارم و از اوضاع آمادگی آنها مطلع هستم. امیدوارم در شروع دوباره لیگ، بتوانیم همان آمادگی گذشته را در این بازیکنان ببینیم. البته در ابتدا باید ببینیم سازمان لیگ چه تصمیمی برای این فصل دارد و سپس برای ادامه فعالیتهایمان تصمیم گیری کنیم

دیدگاه