امباپه: رونالدو نمی‌گذاشت به مسی فکر کنم!

کیلیان امباپه در دوران کودکی و نوجوانی به قدری عاشق کریستیانو رونالدو بود که اصلا به مسی فکر نمی‌کرد.

 

همه می‌دانند که کیلیان امباپه در کودکی و نوجوانی عاشق کریستیانو رونالدو رئال مادرید بود. عکس‌های رونالدو روی دیوار اتاقش خودنمایی می‌کرد و او در سال ۲۰۱۲ نیز یک مقطع در تمرینات رئال حاضر شد و با الگویش رونالدو عکسی هم به یادگار گرفت.

بسیاری تصور می‌کردند همین عشق به رئال و رونالدو باعث می‌شود او به باشگاه مادریدی برود، ولی سال ۲۰۱۷ او پی اس جی را ترجیح داد و در ۶ سال گذشته با اینکه یکی دو بار به رئال بسیار نزدیک شده، در نهایت ماندنی شده است.

امباپه در یک لایو اینستاگرامی و در مورد علاقه‌اش به رونالدو و مقایسه با لیونل مسی گفت: «عاشق رونالدو بودم و هستم و وقتی جوان‌تر بودم، برایم بازیکنی فوق العاده بود، ولی به تدریج متوجه شدم لیونل مسی هم بازیکن بسیار خوبی است.

همیشه اینطور است که وقتی عاشق یک بازیکن می‌شوید، عشق شما اجازه فکر کردن به دیگر ستاره‌های فوتبال را نمی‌دهد. رونالدو باعث شده بود من به مسی فکر نکنم و ارزش هایش را درک نکنم، ولی هر چه بزرگتر شدم، علاقه‌ام به مسی هم بیشتر شد.»

لازم به ذکر است که امباپه بین سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ با لیونل مسی در پی اس جی هم تیمی بود و ارتباط بسیار خوبی نیز با او در زمین و بیرون زمین داشت.

 

 

منبع: ورزش3
دیدگاه