مهدی طارمی دست پر به پرتغال برگشت

ستاره ایرانی پورتو ۷۲ ساعت پس از درخشش مقابل آنگولا باید در لیگ پرتغال به میدان برود.

مهدی طارمی که روز سه‌شنبه این هفته در دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آنگولا حضور ۹۰ دقیقه‌ای در زمین داشت و توانست دو گل به ثمر رساند، حالا خود را آماده بازگشت به ترکیب پورتو می‌کند و احتمالاً امشب در لیگ برتر پرتغال مقابل تیم استرلا به میدان خواهد رفت.

مهاجم ایرانی پورتو پس از اتمام مسابقه تیم ملی مقابل آنگولا دوباره به پرتغال بازگشت و روز گذشته در آخرین جلسه پورتو قبل از دیدار برابر استرلا شرکت کرد و با روحیه بالایی در کنار دیگر هم تیمی‌هایش کارش را انجام داد تا آماده یک بازی خارج از خانه شود.

مهدی طارمی در شرایطی توانست برای تیم ملی دبل کند و به پرتغال برگردد که آخرین گل‌اش در عرصه باشگاهی به حدود چهار ماه قبل برمی‌گردد؛ او پس از اینکه در دیدار هفته پایانی فصل گذشته لیگ برتر پرتغال مقابل ویتور یا گیمارش توانست گلزنی کند، در مسابقه فینال جام حذفی و در ادامه ۵ دیدار رسمی دیگر نتوانست دروازه حریفان را باز کند که امیدوار است امشب طلسم ناکامی او پس از ۶ بازی پیاپی برای پورتو بشکند.

مهدی طارمی

تیم فوتبال پورتو از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه ژوزه گومس یکی از دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر پرتغال را مقابل تیم رده سیزدهمی استرلا برگزار می‌کند که مهدی طارمی پس از یک جلسه تمرینی آماده حضور دوباره در ترکیب تیمش است.

طارمی در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر پرتغال مقابل موریرنسی، فارنسی، ریو آوه و آروکا نتوانست گلزنی کند، اما با روحیه‌ای که از بازی برای تیم ملی مقابل آنگولا به دست آورده، به دنبال گلزنی دوباره با لباس اژدها است.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه