سرمربی الاتحاد : خوشحالم که در این تیم پرستاره هستم

مارسلو گایاردو، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال الاتحاد، امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و درباره حضور خود در لیگ عربستان صحبت کرد.

به گزارش جهان مانا ، گایاردو امروز در کنار انمار الحائلی، رئیس باشگاه الاتحاد، در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد تا برای اولین بار برابر خبرنگاران عربستانی قرار بگیرد. در این این کنفرانس اظهار داشت: من بازی‌های قبلی تیم را دنبال کردم اما نمی‌خواهم در مورد گذشته صحبت کنم. اگرچه زمان کافی بین بازی‌ها نداریم اما روی تیم کار خواهیم کرد. ما در برقراری ارتباط با بازیکنان خوب هستیم و سریع تر با آنها آشنا خواهیم شد.

سرمربی آرژانتینی درباره حضور خود در تیم الاتحاد به عنوان جانشین نونو سانتو گفت: حضور در این باشگاه بزرگ برای من افتخار است و مهم‌ترین چیز برای من این است که حاصل کار من با مدیریت باشگاه، بازیکنان و هواداران مثبت باشد.

مارسلو گایاردو

گایاردو افزود: مدت زیادی تا شروع مجدد لیگ باقی نمانده و به همین دلیل شرایط برای شروع کار ما به عنوان کادر فنی مناسب نبود، اما دوست داشتم این چالش را به همراه این باشگاه بزرگ که قهرمان لیگ است و به جام باشگاه‌های جهان هم راه یافته، تجربه کنم. تیمی که بازیکنان برجسته‌ای دارد، به ما انگیزه می‌دهد تا سریع‌تر هماهنگ شویم.

سرمربی الاتحاد درباره قرارداد خود با این باشگاه عنوان کرد: یک فصل و نیم با الاتحاد قرارداد دارم و امکان تمدید قرارداد پس از پایان این دوره نیز وجود دارد که این موضوع بستگی به رضایت طرفین دارد. به طور کل، همه چیز در فوتبال به نتایج مرتبط است و نتایج هستند که همه چیز را مشخص می‌کنند. من شخصاً عاشق چالش هستم.

سرمربی آرژانتینی در پایان ضمن تشکر از مدیریت الاتحاد که به او فرصت در این تیم را داده‌اند، تاکید کرد که با توجه به دشواری مسابقات به دنبال هماهنگی سریع‌ و شروع پرقدرت خواهد بود‌.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه