سرمربی اندونزی: ژاپن بهترین تیم آسیاست

سرمربی تیم ملی اندونزی می‌‌گوید سطح خوب ژاپن باعث شد که تیم او در دور سوم مرحله گروهی شکست بخورد.

به گزارش جهان مانا، تیم ملی اندونزی روز گذشته با نتیجه 3-1 مقابل ژاپن شکست خورد تا با سه امتیاز در رده سوم گروه چهار قرار بگیرد. در این گروه عراق با 9 امتیاز در صدر قرار گرفت و ژاپن با 6 امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داد و تیم ملی ویتنام نیز در قعر جدول قرار گرفت و از مسابقات کنار رفت.

با توجه به اینکه تیم‌های اول و دوم هر گروه مستقیماً به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا می‌کنند و چهار تیم برتر رتبه سوم در گروه‌های مختلف برای جواز حضور در این مرحله انتخاب می‌شوند، حالا اندونزی هم شانس صعود خود را با نتایج دیدارهای اردن- بحرین و عمان- قرقیزستان دنبال می‌کند.

شین تائه یونگ پس از شکست سه بر یک برابر ژاپن در‌ گفت‌وگویی اظهار داشت: تیم ما عملکرد خوبی داشت اما ژاپن بهترین تیم آسیا است و قدرت زیادی به نمایش گذاشت که باعث شد به پیروزی برسند و سه امتیاز را کسب کنند و صعود مستقیم‌شان به مرحله یک هشتم نهایی را تضمین کنند.

سرمربی اندونزی در خصوص شانس صعود تیمش به دور بعد گفت: باید تا پایان آخرین دیدارهای مرحله گروهی صبر کرد و پس از آن تیم‌های راه یافته به مرحله بعد مشخص خواهند شد. امیدوارم تیم اندونزی هم در میان چهار تیم برتر در جایگاه سوم قرار گیرد.

سرمربی اندونزی از سطحی که تیمش در مرحله گروهی نشان داد تمجید کرد و گفت: از عملکردی که در سه دیداری که در تورنمنت انجام دادیم، راضی هستم، به‌خصوص بازی با ویتنام که با پیروزی‌مان همراه بود.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه