مورایس: از تیم ملی حمایت کردیم و از ما حمایت کنید

سرمربی پرتغالی سپاهان می گوید که امیدوار است تیم ملی ایران تا فینال جام ملت های آسیا پیش برود.

به گزارش جهان مانا ، سپاهان که در اردوی قطر به سر می برد، امروز در دیداری دوستانه به مصاف الاهلی رفت و موفق شد حریف خود را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان بعد از بازی تدارکاتی با الاهلی قطر گفت: اردوی خوبی بود، دلیلی که به این اردو آمدیم، بازی باکیفیت در زمین باکیفیت داشته باشیم، در ایران این شرایط مهیا نبود.

او در مورد اضافه شدن اعرابی به سپاهان نیز گفت: بازیکن ایرانی است که به جمع ما اضافه شده است، وینگر با سرعت و تکنیک خیلی خوب، دریبل زن که به آن نیاز داشتیم، انتظار نداشته باشیم خیلی سریع بازی کند زیرا از تیم دیگری آمده و سطح فشار در این‌جا بیشتر است.

او با اشاره به این‌که بازیکنان الهلال بعد از حذف عربستان به اردوی تیمشان اضافه شدند، گفت: پنج بازیکن خودمان را نداریم و تیم ملی همچنان در جام ملت‌ها حضور دارد و خوب است، امیدواریم تیم ملی تا فینال حضور داشته باشد. از تیم ملی حمایت می‌کنیم و انتظار داریم در لیگ قهرمانان آسیا از ما این حمایت را داشته باشند، بازیکنان الهلال ناراحت برگشتند اما ما خوشحالیم که تیم ملی در این رقابت حضور دارد.

مورایس در مورد تیم ملی نیز گفت: زمان اردو با جام ملت‌ها یکسان شد، تیم ملی کیفیت خوبی نشان داد و فکر می‌کنم بازی خوبی مقابل ژاپن داشته باشند اما بازی ساده‌ای نیست.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه