اعتراف ژاپنی‌ها: ایران شایسته‌تر بود

مدافع ژاپنی آرسنال می‌گوید تیمش سزاوار شکست دادن ایران در جام ملت‌های آسیا نبود.

 

 

به گزارش جهان مانا، تاکهیرو تومیاسو، مدافع تیم ملی ژاپن پس از شکست تیمش برابر ایران و حذف از جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: ایران از نظر ذهنی بهتر از ما بود و همین کمک کرد تا آن‌ها در نیمه دوم بهتر عمل کنند و برنده این بازی شوند. ما در نیمه دوم خوب نبودیم و نه تنها برتری خود را از دست دادیم بلکه در لحظات پایانی نیز شکست را قبول کردیم و باید با این تورنمنت خداحافظی کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا برابر ایران بدشانس بودند؟ جواب داد: خیر! موضوع اصلا شانس نبود و ما شایسته پیروزی در این دیدار نبودیم. حریف بهتر بود و مزد برتری‌اش را هم گرفت.

مدافع تیم فوتبال آرسنال در جواب این سوال که ژاپن تیمی در سطح اول فوتبال جهان دارد؟ بیان کرد: ما در این مسابقات هم به عراق و هم به ایران باختیم و برای رسیدن به سطح اول جهانی، باید در بازی‌های دشوار بهتر عمل کنیم و بتوانیم رقبای خود را شکست دهیم. ما با آنچه باید باشیم، فاصله داریم و باید این قضیه را مدیریت کنیم. باید از نظر ذهنی بزرگ شویم و بتوانیم به قدرتی که داریم مسلط شویم.

رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن: ایران شایسته پیروزی بود

رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن اعتراف کرد که تیم ملی فوتبال ایران شایسته پیروزی برابر ژاپن بود. تیم ملی فوتبال ژاپن در یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا به مصاف ایران رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا وداعی تلخ با جام ملت ها داشته باشد.

کوزو تاشیما، رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن بعد از بازی اعتراف کرد که ایران شایسته پیروزی بود. او گفت: در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم به گل برسیم اما در نیمه دوم خوب نبودیم. تاشیما ادامه داد: در نیمه دوم ایران بازی بهتری را به نمایش گذاشت و با شایستگی هم به پیروزی رسید.‌ ایران سرانجام ژاپن را شکست داد و به تیم ایران و بازیکنان این تیم پیروزی را تبریک می گویم.

 

دیدگاه