واکنش تند خداداد عزیزی پس از برد ژاپن

خداداد عزیزی، پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی شاگردان قلعه‌نویی مقابل ژاپن انتقاداتی را مطرح کرد.

به گزارش جهان مانا ، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد ژاپن را شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ برسد. بعد از بازی سرمربی و بازیکنان تیم ملی از مسئولان خواستند توجه ویژه‌ای به تیم داشته باشند و نگاهشان به فوتبال را تغییر دهند.

خداداد عزیزی که مهمان یکی از برنامه‌های تلویزیونی بود، در این خصوص اظهار کرد: هم امیر قلعه‌نویی، هم علیرضا جهانبخش و هم رامین رضاییان گفتند نگاه به فوتبال باید عوض شود. الان هم سعید دقیقی این حرف‌ها را زد. وقتی مسئولان ما نگاه‌شان را عوض نمی‌کنند، چرا زور الکی می‌زنید؟ نگاه‌ها عوض نخواهد شد! برای این بازیِ ایران - ژاپن همه تبریک می‌گویند اما قبلش کجا بودند؟ هنوز بازیکنان پاداش‌های قبلی را نگرفتند، مگر این‌که به خاطر جام ملت‌ها بخواهند الان پاداش بدهند.

وی افزود: می‌خواهم یک چیزی بگویم؛ جام جهانی ۱۹۹۸ هیچ‌کس با ما نیامد اما بعد از برد آمریکا یک عده از مسئولان با پرواز اختصاصی آمدند. آمدند تا در برد آمریکا شریک باشند. این نگاه را به فوتبال دارند. بعد شما توقع دارید با حرف امیر قلعه‌نویی، جهانبخش، رضاییان و... نگاه‌شان را به فوتبال عوض کنند؟ خیر!

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: چرا برخی ورزش‌های دیگر می‌گویند نگاه فقط به فوتبال است؟ کدام ورزش مثل فوتبال ۱۰۰هزار نفر را یک‌جا جمع می‌کند؟ فوتبال ورزش و بیزینس اول دنیا است. مسئولان ما از این موضوع می‌توانند خوب استفاده کنند اما متاسفانه فقط هنگام برد استفاده می‌کنند. وقتی می‌بازی همه چیز تعطیل است!

 

دیدگاه