مهاجم مازاد استقلال: قرارداد دارم و جدا نمی‌شوم!

گیتاریست فوتبال ایران پاسخ باشگاه استقلال را داد و اعلام کرد با این تیم قرارداد دارد و حاضر به جدایی نیست.

به گزارش جهان مانا، جواد نکونام برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات نیم‌فصل، ارسلان مطهری مهاجم این تیم را در لیست مازاد قرار داد.

قرارگرفتن مهاجم آبی‌پوشان در لیست فروش موجب شد تا باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای به گیتاریست آبی‌ها، وی را از حضور در تمرینات منع کند. اما این پایان جدال مهاجم سابق ذوب‌آهن و استقلال نیست بلکه مطهری رویه متفاوتی در برابر تصمیمات باشگاه در دستور کار قرار داده است.

به گزارش ایرنا، پیگیری‌ها حکایت از آن دارد که مطهری در پاسخ به نامه استقلال اعلام کرده که با این تیم قرارداد دارد و تحت هیچ شرایطی حاضر به جدایی نیست.

ارسلان چند سال پیش و در زمان مدیریت مصطفی آجورلو در لیست مازاد قرار گرفته بود اما با توجه به قرارداد رسمی با باشگاه استقلال عملا خواسته‌های خود را به آبی‌پوشان تحمیل کرد.

باشگاه استقلال تهران در صورت فسخ یکطرفه قرارداد مطهری ممکن است با جرایمی مانند بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شود.

پافشاری مطهری برای حضور در استقلال موجب شده تا نکونام به دنبال قراردادن نام بازیکن دیگر در لیست مازاد باشد. استقلال برای جذب بازیکن در نیم فصل نیاز به فروش چند بازیکن دارد.

مدیران باشگاه استقلال برای حضور قدرتمندانه در نیم فصل دوم لیگ برتر روز گذشته (یکشنبه) با جلال‌الدین ماشاریپوف ازبکستانی قرارداد امضا کردند.

مطهری از زمستان سال ۱۳۹۹ در جمع آبی‌پوشان حضور دارد و بیشتر به خاطر گلزنی‌های متوالی در شهرآورد بزرگ تهران و شادی منحصر به فردش بعد از گل معروف شده است. مطهری چهار گل در شهرآورد بزرگ تهران برای استقلال به ثمر رسانده است.

 

دیدگاه