شجاع خلیل‌زاده: فقط برای قهرمانی می‌جنگیم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد بازیکنان تیم ملی مغرور نشده‌اند.

به گزارش جهان مانا ، شجاع خلیل‌زاده در حاشیه تمرین امروز ملی‌پوشان فوتبال ایران اظهار داشت:

بازی با ژاپن خیلی سخت بود و همه بچه‌ها می‌دانستیم این بازی چقدر مهم، سخت و برای مردم ایران حائز اهمیت است. خدا را شکر توانستیم با یک بازی منطقی یک نتیجه خوب رقم بزنیم و دل مردم را شاد کنیم. بازی با قطر به نظر من سخت‌تر از بازی با ژاپن است و تمام بازیکنان تمرکز روی این بازی کردند و امیدوارم با دعای خیر 85 میلیون ایرانی از این بازی سربلند بیرون بیایم.

 

وی در خصوص نقش هواداران در دیدار با ژاپن عنوان کرد:

یک تشکر از هواداران مقیم قطر می‌کنم که در بازی با ژاپن به استادیوم آمدند و تیم را تشویق کردند و جو خیلی خوبی راه انداخته بودند. امیدوارم در بازی بعدی نیز همین جو باشد، البته قطر میزبان است و مسلماً بازی خیلی سختی از همه نظر است و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و همه بچه‌ها یکدل هستیم تا بهترین نتایج را بگیریم و دل مردم را شاد کنیم.

 

مدافع تیم ملی فوتبال در خصوص نگرانی در مورد مغرور شدن بازیکنان تیم ملی گفت:

در اردوی کیش همه بچه‌ها جلسه گذاشته بودیم و برای ما بازی کردن با ژاپن، قطر و تیم‌های دیگر مهم نیست و ما آمدیم اینجا تا قهرمان شویم.  همه بچه‌ها یکدل هستیم و برای قهرمانی اینجا آمدیم. برای ما فرقی نمی‌کرد چه مرحله‌ای به ژاپن بخوریم. فقط از خدا می‌خواهیم دل مردم را در این شرایط سخت شاد کنیم و تلاش ما همین است.

 

خلیل‌زاده تصریح کرد:

امیدوارم بتوانیم قطر را ببریم و یک گام بلند برای قهرمانی برداریم. غرور هم نداریم؛ چرا که همه بازیکنان ما با تجربه هستند و جام‌جهانی بازی کردند و سه، چهار دوره در جام ملت‌ها بودند و کسی در تیم ملی بی‌تجربه نداریم که با یک برد مغرور شویم. همانگونه که قلعه‌نویی گفت، بازی با ژاپن برای ما به خاطرات رفت و تمام شد و از الان برای بازی با قطر آماده می‌شویم.

 

وی در خصوص حضور او و کنعانی‌زادگان در لیگ قطر و اینکه چقدر می‌توانند از لحاظ تجربی به تیم کمک کنند، گفت:

بازی قبلی با قطر  که آنها را چهار بر صفر در تورنمنت چهارجانبه اردن بردیم را با این بازی مقایسه نکنید. قطر در این بازی در استادیوم خود و مقابل هوادارانش است و هزار چیزهای دیگر است که خودتان می‌دانید و در مجموع بازی سختی است. مردمی که پای تلویزیون هستند و نمی‌توانند در ورزشگاه باشند ما را دعا کنند تا با برد بتوانیم آنها را شاد کنیم.

 

دیدگاه