لحظه‌شماری برای یک انفجار بزرگ در باشگاه پرسپولیس !

به نظر می‌رسد که در مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس که روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد، تغییراتی در ساختار مدیریتی باشگاه انجام می‌شود.

به گزارش جهان مانا ، سرخ‌پوشان پایتخت در ایام تعطیلات زمستانه به سراغ تغییر و تحولات در کادرفنی خود رفتند و در حالی‌که یحیی گل‌محمدی حاضر به ادامه همکاری با پرسپولیسی‌ها نبود، بعد از طرح اسامی مختلف سرانجام سکان هدایت سرخ‌ها به اوسمار ویرا، دستیار اول گل‌محمدی رسید که این انتخاب جنجالی با واکنش‌های متفاوتی از سوی هواداران پرسپولیس همراه شد. جالب آنکه انتخاب اوسمار در حالی انجام شد که در واکنش به این انتخاب، حسین خبیری عضو هیات‌مدیره سرخ‌پوشان پایتخت از سمت خود کناره‌گیری کرد!

خبیری تنها عضو مستعفی هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس نیست و پیمان حدادی هم در طول روزهای گذشته از سمت خود کناره‌گیری کرده تا فعلاً ساختار هیات‌مدیره سرخ‌پوشان با حضور حسین شهریاری، محمد دلبری و مجید پوراحمدی تشکیل شده باشد! در چند نوبت قرار بود مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس با هدف ترمیم ساختار هیات‌مدیره انجام شود که این مجمع به تعویق افتاد و در نهایت قرار است طبق برنامه‌ریزی انجام شده، روز سه‌شنبه (بیست‌وچهارم بهمن‌ماه) مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس با هدف ترمیم ساختار مدیریتی باشگاه برگزار شود.

در انتظار مجمعِ سرنوشت‌ساز

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در طول ۲۵ ماه اخیر روزهای پرفرازونشیبی را در این باشگاه پشت سر گذاشته است. او که جایی در ساختار هیات‌مدیره باشگاه ندارد و صرفاً در قامت مدیرعامل کارش را پیش می‌برد، در نقل‌وانتقالات زمستانه موفق به جذب عبدالکریم حسن، عیسی آل‌کثیر و اوستون اورونوف شد اما با این وجود، به‌واسطه استخدام اوسمار ویرا در قامت جانشین یحیی گل‌محمدی، همچنان موردنقد هواداران پرسپولیس قرار دارد و از محبوبیت بالایی نزدیک هواداران سرخ‌پوشان برخوردار نیست.

مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس در حالی روز سه‌شنبه برگزار می‌شود که گفته می‌شود در این جلسه احتمال تغییر مدیرعامل هم وجود دارد! جالب آنکه در روزهای گذشته اسامی مختلفی نام‌شان در حوالی باشگاه پرسپولیس مطرح شده است. یکی از چهره‌هایی که رسماً به حضور در باشگاه پرسپولیس در کسوت مدیرعامل واکنش نشان داد، علی جوادی مدیرکل ورزش‌وجوانان استان تهران بود که جوادی با وجود شایعات مطرح شده در فضای مجازی، حضورش در باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد.

لحظه‌شماری برای یک انفجار بزرگ در باشگاه پرسپولیس !

چهره‌های سرشناس، کاندیدای جانشینی درویش شدند!

امیر عطابخش، مدیرعامل پیشین باشگاه پیکان که سابقه مدیریت در باشگاه ذوب‌آهن را هم دارد و عضویت در هیات‌مدیره باشگاه گل‌گهر سیرجان را هم تجربه کرده، جدی‌ترین گزینه مطرح شده برای جانشینی درویش است. گفته می‌شود که احتمال انتخاب عطابخش به عنوان سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در جلسه روز سه‌شنبه دور از ذهن نیست. حمیدرضا گرشاسبی و علی‌اکبر طاهری که سابقه مدیریت در باشگاه پرسپولیس را دارند، دیگر گزینه‌های مطرح شده برای جانشینی رضا درویش هستند.

درویش در روزهای گذشته واکنشی به احتمال برکناری‌اش از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نشان نداده اما پیگیری‌های بیشتر حکایت از آن دارد که احتمالاً در کنار تغییر سرمربی در تعطیلات زمستانی، سرخ‌پوشان پایتخت ساختار مدیریتی‌شان هم دستخوش تغییر می‌شود تا آن‌ها در شرایطی کاملاً متفاوت نسبت به نیم‌فصل نخست، مهیای حضور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران شوند. البته که احتمال تغییر معادلات در ۷۲ ساعت آینده وجود دارد و باید دید سرانجام ساختار هیات‌مدیره سرخ‌پوشان ترمیم می‌شود و رضا درویش از سمت خود در کسوت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کنار می‌رود یا شرایط به سود او پیش می‌رود و سرخ‌ها با مدیرعاملی درویش پا به رقابت‌های نیم‌فصل دوم می‌گذارند.

 

دیدگاه
  • فرهاد

    الآن مدیرعامل عوض کنن که چی بشه مثلأ؟همه میخوان ازخوان پرسپولیس یه لقمه یاتیکه گوشتی بگیرن بزنن به رگ،مگه درویش چه کارنکرده که فردجدیدبخوادانجام بده؟همه دیدیم که سرقضیه سقف قراردادچه کلاهی سردرویش رفت ولی الآن جبران کرد،یحیی هم کمی عجله کردالآن بوداین هجمه علیه درویش نبود،بزارین کارشوبکنه تاحالاشده که دربازاررقابت باتیمهای دیگه کم گذاشته باشه؟