گوهری دوباره به پرسپولیس رسید

دروازه‌بان آلومینیوم در شروع مجدد بازی‌ها نمایش مطمئنی مقابل نساجی داشت.

به گزارش جهان مانا ، شاگردان سید مجتبی حسینی پس از پیروزی ارزشمند اخیرشان در جام حذفی مقابل نساجی مازندران، خود را آماده دیدار حساس روز پنج‌شنبه برابر پرسپولیس می‌کنند و امیدوار به ادامه روند خوب خود هستند تا دوباره سرخ پوشان را در اراک به دردسر بیاندازند که برخی مهره‌های آلومینیوم از جمله احمد گوهری با انگیزه خاصی در این بازی حاضر می‌شوند.

احمد گوهری که یک سال و نیم در پرسپولیس عضویت داشت، در نقل و انتقالات تابستانی به‌طور قرضی راهی آلومینیوم اراک شد که در دور رفت لیگ برتر توانست نمایش خوبی درون دروازه تیمش داشته باشد و پس از عملکرد موثرش در جام حذفی، آماده تقابل با سرخ پوشان می‌شود.

​احمد گوهری​

این دروازه‌بان که در نیم‌فصل اول 13 بازی برای آلومینیوم اراک انجام داد، در دیدار اخیرشان در جام حذفی نیز عملکرد درخشانی مقابل نساجی مازندران ارائه داد و نگذاشت بازیکنان حریف به گل برسند که اوج کارش در نیمه دوم با بیرون آوردن یک توپ از زیر طاق و دفع ضربه احسان حسینی در دقیقه 86 در محوطه 6 قدم بود.

گوهری که در دیدار رفت مقابل پرسپولیس یک گل مشکوک به آفساید دریافت کرد، امیدوار است در مسابقه برگشت در روز پنج‌شنبه این هفته درخشان کار کند و نگذارد هم‌تیمی‌های سابقش گلزنی داشته باشند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه