یحیی گل‌محمدی دوباره قرمزپوش می‌شود؟

مسئولان باشگاه فولاد خوزستان و البته هواداران این تیم خواستار جذب یحیی گل محمدی هستند و در عین حال شایعه بازگشت او به پرسپولیس هم داغ شده است.​

به گزارش جهان مانا، این روز‌ها نام یحیی گل‌محمدی برای فولاد خوزستان مطرح شده است. البته فولاد مربی اسپانیایی دارد، اما مسئولان این باشگاه از عملکرد این مربی (ایگناسیو) راضی نیستند و بدشان نمی‌آید با گل‌محمدی قرارداد ۱.۵ ساله ببندند تا از همین روز‌های ابتدایی نیم‌فصل دوم کارش را شروع کند.

گل‌محمدی البته نیم‌نگاهی هم به پرسپولیس دارد. اینکه شاید (البته شاید) درویش برود و یحیی با مدیرعامل مورد نظرش برگردد. البته یحیی به طور کلی با کمتر مدیری تعامل داشته و شاید هم مدیران با او تعامل نداشتند و به همین دلیل خیلی‌ها می‌گویند سخت می‌تواند با مدیرعامل یک باشگاه کار کند، اما به هر حال او برای بازگشت به پرسپولیس و قهرمان کردن تیمی که خودش بسته، خیلی انگیزه دارد. اتفاقی که شاید احتمالش در شرایط فعلی کم باشد، اما هیچ بعید نیست که ابتدای فصل آینده یا فصول آینده شاهد آن باشیم.

گل‌محمدی بعد از حذف پرسپولیس از آسیا با چالش‌های بیشتری مواجه شد. تیم او در نیم‌فصل اول و در خط حمله خوب نبود، اما بعد از رفتن یحیی، پرسپولیس ۴ بازیکن خرید که ۳ نفرشان (آل‌کثیر، اورونوف و ابوالفضل بابایی) در فاز هجومی هستند. بدبین‌تر‌ها می‌گویند درویش منتظر بود یحیی برود تا بازیکن بخرد، اما به هر حال این تیم را خود گل‌محمدی بسته و هنوز هم رابطه خوبی با اکثر نفرات کلیدی‌اش دارد. با این حال راه بازگشت یحیی فقط رفتن درویش است و در غیر این صورت بعید است او به پرسپولیس برگردد.

روزی که این مربی باتجربه از جمع قرمز‌ها جدا شد، گفت فعلاً قصد استراحت دارم. بعد از آن شایعه بازگشت برانکو مطرح شد که البته فقط در حد همان شایعه ماند و حالا در حالی که اوسمار ویرا قرارداد بسته، دوباره نام گل‌محمدی برای پرسپولیس مطرح شده که البته باید دید این اتفاق رخ می‌دهد یا نه؟ آنچه مسلم است بازگشت یحیی به تیم سابقش می‌تواند با استقبال بخشی از هواداران پرسپولیس مواجه شود، اما بخشی دیگر هم مخالف این قضیه هستند.

 

 

دیدگاه