تمرین بازیکن پرسپولیس با استوک پاره + عکس

در اتفاقی عجیب بازیکن پرسپولیس با کفش استوک پاره تمرین می‌کند.

به گزارش جهان مانا ، در عکس شکار شده از تمرینات اخیر پرسپولیس توسط عکاس ورزش سه مشخص شده بازیکن شماره 17 این تیم با کفش استوک پاره تمرین می‌کند. 

بازیکن شماره 17 پرسپولیس کسی نیست جز محمد مهدی احمدی مدافع چپ 24 ساله این تیم که در دو سه بازی آخر نیم‌فصل اول به میدان رفت اما حالا دوباره به بازیکنی سکونشین یا رزرو تبدیل شده است. 

در تصویر شکار شده از این بازیکن مشخص شده که او با استوک‌های سفیدبرند نایک تمرین می‌کند اما تقریبا از این استوک چیزی باقی نمانده است. 

 تمرین بازیکن پرسپولیس با استوک پاره

تمرین بازیکن پرسپولیس با استوک پاره

به صورت مشخص هم بخشی از رویه کفش این بازیکن کنده شده هم اینکه از ترک خوردگی لوگوی نایک مشخص است که استوک او اصلا وضعیت جالبی ندارد. 

به نظر نمی‌رسد رقم قرارداد احمدی با پرسپولیس عدد بالایی باشد اما با توجه به دریافتی چهل درصدی قراردادهای فصل جاری به نظر می‌رسد این بازیکن پرسپولیس توانایی خرید یک جفت کفش استوک مخصوص فوتبال را داشته باشد. 

البته معمولا بازیکنانی در این سطح چند استوک مخصوص تمرین و مسابقه دارند و شاید این مسئله در مورد احمدی هم مصداق داشته باشد و بعید نیست او برای تمرین به همین استوک کهنه و مندرس عادت کرده و با این کفش راحت‌تر باشد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار