سرپرست استقلال: خودم هم دلیل اخراجم را نمی‌دانم!

سرپرست استقلال پس از پایان بازی برابر مس رفسنجان درباره صحنه اخراج خود صحبت کرد.

به گزارش جهان مانا ، نصرالله خواجه‌گیری، سرپرست استقلال، در پایان بازی با مس رفسنجان در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: نمی‌دانیم بگوییم خوشحال هستیم یا ناراحت‌. دوست داشتیم سال جدید را با برد در حضور هواداران جشن بگیریم. بازی روز شنبه و در ساعت بدی بود اما هواداران و استقلالی‌ها لطف داشتند و آمده بودند که این جای تشکر و قدردانی دارد.

او درباره دلیل اخراجش توضیح داد: خودم هم نمی‌دانم چرا اخراج شدم. من فقط از روی نیمکت بلند شدم و توسط کمک داور بازی، آقای ایلدروم، اخراج شدم، نه توسط داور. خودم هم ماندم. نمی‌دانم دلیلش چه بود.

خواجه گیری در پاسخ به اینکه آیا از الفاظ خاصی استفاده نکرده است، گفت: نه. کارت اول را که داد، بین دو نیمه گفتم به خدا هیچ حرفی نزدم، فقط کمی وجدان داشته باشید‌ که آمد و کارت زرد دوم را داد، اما تعجب می‌کنم.

وی در خصوص صحبت‌هایی که با داور داشت، گفت: داور گفت من متوجه نشدم. واقعا هم خودش کارت نداد و توسط کمک داور بود. من خودم هم متوجه نشدم چه شد.

سرپرست استقلال درباره اعتراض بازیکنان این تیم به شرایط مالی عنوان کرد: آقای خطیر در باشگاه است که فقط مشکلات بازیکنان و تیم حل شود. یک سال سخت بود. زمانی که ایشان تیم را تحویل گرفتند، بدهی‌های مختلفی وجود داشت و بحث مجوز حرفه‌ای نیز مطرح بود. بازیکنان هم حق دارند. شاید مبلغی از سال قبل مانده و امسال هم برای پرداخخی بچه‌ها به چیزی که انتظار داشتیم، نرسیدیم اما با این تفاسیر همه جوره باشگاه و آقای خطیر همه جوره زحمت کشیدند تا پرداختی انجام شود. به امید خدا تا چند روز آینده پرداختی داریم و به شرایط خوب می‌رسد‌.

او درباره شرایط باشگاه استقلال برای اخد مجوز حرفه‌ای نیز گفت: تا جایی که من در جریان هستم همه چیز تمام شده و مشکلی نداریم.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار