شکایت نکونام از حیدری و دستیارانش!

جواد نکونام به ندرت مقابل داوران کنترل خود را از دست می‌دهد و امروز هم با وجود به اتفاقات بازی استقلال، شرایط همینطور بود.

به گزارش جهان مانا ، او که در تمام مدت لب خط مشغول هدایت تیمش برای رسیدن به گل برتری بود، در صحنه‌هایی که احساس می‌کرد، دکتر بیژن حیدری داور مسابقه لحظه‌های ۵۰-۵۰ را به سود تیم او سوت نمی‌زند، این چنین نسبت به او واکنش نشان می‌داد؛ البته در حین بازی مهم‌ترین لحظه‌ای که این دو رو در روی یکدیگر قرار گرفتند، صحنه‌ای بود که حیدری برای اخطار دادن به نصرالله خواجه‌گیری خود را به نیمکت استقلال رساند و به سرپرست استقلال یک کارت زرد داد.

 شکایت نکونام از یک پزشک و دستیارانش!

البته حیدری در بین دو نیمه نیز با اصرار خواجه گیری و صحبت‌های او رای به اخراج او از کنار خط داد. به خصوص در نیمه دوم از نحوه قضاوت بیژن حیدری راضی نبود و دستیاران و کاپیتان روزبه چشمی هم در میکسدزون این نارضایتی را به اطلاع هواداران استقلال رساندند.

شکایت نکونام از یک پزشک و دستیارانش!

شکایت نکونام از یک پزشک و دستیارانش!

اگر چه حیدری امروز یکی از کم حاشیه ترین قضاوت‌هایش را برای استقلال انجام داد. با این حال لحظه‌ای که استقلالی‌ها اعتقاد داشتند توپ از خط دروازه رد شده، با توجه به نبود تکنولوژی خط، یک ابهام باقی خواهد ماند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه