پیکانی‌ها از فرودگاه به خانه نرفتند!

اعضای تیم فوتبال پیکان مستقیما از فرودگاه راهی محل تمرین خود شدند.

به گزارش جهان مانا ، اعضای تیم فوتبال پیکان که بعد از دیدار مقابل مس به علت عدم وجود پرواز مستقیم از رفسنجان به تهران، مجبور شدند شب گذشته در این شهر بمانند، ظهر امروز از طریق فرودگاه کرمان به پایتخت بازگشتند.

در روزی که باید به ریکاوری و استراحت برای بازیکنان سپری می‌شد، اعضای تیم سفر نسبتا طولانی را تجربه کردند که بخشی از آن، طی کردن مسافت زمینی رفسنجان تا کرمان بود و سپس سفر هوایی از کرمان تا تهران.

با این حال، رضا عنایتی از بازیکنانش خواست به محض رسیدن به تهران، مستقیما راهی ورزشگاه ایران‌خودرو شوند تا ریکاوری را پشت سر بگذارند. همچنین بازیکنانی که به هر دلیلی نتوانستند در دیدار روز گذشته به میدان بروند، تمرین کاملی را سپری کردند.

تیم پیکان

سخت‌گیری اعضای کادرفنی پیکان برای حفظ شرایط مطلوب بازیکنان، یکی از دلایل پیشرفت این تیم در هفته‌های اخیر به حساب می‌آید. وضعیتی که سبب شده پیکان در تهران و سایر شهرها بهترین عملکرد را داشته باشد. همان‌طور که در دیدار خارج از خانه برابر مس رفسنجان، دو مرتبه از حریف پیش افتاد و حداقل سه فرصت عالی گلزنی هم داشت که از دست رفت. البته داور هم می‌توانست در یک صحنه، اعلام پنالتی کند اما در نهایت، مسی‌ها با خوش‌شانسی توانستند در این بازی، یک امتیاز به دست بیاورند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار