امید عالیشاه به سپاهان رسید

کاپیتان پرسپولیس شرایط حضور در جدال مقابل سپاهان را به دست آورد.

به گزارش جهان مانا ، امید عالیشاه، کاپیتان تاثیرگذار پرسپولیس که طی دیدارهای اخیر این تیم به دلیل مصدومیت غایب بود، اکنون گفته می‌شود شرایط همراهی سرخ‌ها برابر سپاهان را به دست آورده و در صورت صلاح‌دید کادرفنی و اوسمار ویرا، این تیم را همراهی خواهد کرد.

عالیشاه که با قدرت تکنیکی و رهبری خود بازیکنی تاثیرگذار در جمع پرسپولیسی‌ها محسوب می‌شود، در دیدار مقابل آلومینیوم نیز غایب بود و غیبت او در این بازی کاملا محسوس بود و در نهایت با حذف قهرمان فصل گذشته در اراک همراه شد.

جامی که فصل گذشته، امید عالیشاه با گلزنی در فینال و مقابل استقلال، قهرمانی را برای پرسپولیس به ارمغان آورده بود و این تیم موفق به کسب سه‌گانه شد.

اکنون با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت و در شرایطی که او با بررسی کادر پزشکی شرایط حضور در جدال با سپاهان را به دست آورده، باید دید کادرفنی چه تصمیمی برای این بازی خواهد گرفت و آیا عالیشاه از ابتدا در ترکیب سرخ‌پوشان به میدان می‌رود یا فرصت حضور در جریان بازی نصیب وی خواهد شد.

پرسپولیس فردا و در استادیوم آزادی یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود را برابر سپاهان برگزار خواهد کرد، دیداری که سرنوشت قهرمانی این فصل را تا حد زیادی مشخص می‌کند و باید دید آنها قادر خواهند بود شکست بازی رفت که با گل دیدنی رضا اسدی از ضربه ایستگاهی دریافت کردند را جبران کنند یا خیر.

در حال حاضر مهم‌ترین خبر از اردوگاه پرسپولیس، بازگشت امید عالیشاه برای این بازی است و باید دید در شرایطی که دانیال اسماعیلی‌فر محروم است و وضعیت علیرضا بیرانوند همچنان نامشخص است، فلسفه اوسمار برای این بازی چه خواهد بود.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه