مربی نساجی: پرسپولیس تغییر سرمربی نداشته است!

مصطفی صداقت معتقد است شرایط پرسپولیس با جدایی یحیی گل‌محمدی تغییری نکرده است.

به گزارش جهان مانا ، نساجی در هفته بیست و ششم لیگ برتر میزبان پرسپولیس خواهد بود. مصطفی صداقت، مربی نساجی، امروز در نشست خبری پیش از این بازی گفت: فردا با تیم پرسپولیس بازی داریم. صحبت درباره شرایط فنی و انگیزه‌های روانی تیم پرسپولیس در رقابت بالای جدول، توضیح واضحات است و تکلیف تیم ما هم که معلوم بوده و هست. تنها یک چاره دارم؛ اینکه مبارزه کنیم و انشالله بتوانیم اتفاقات خوب را به نفع تیم خودمان رقم بزنیم.

او در خصوص تفاوت تیم یحیی گل‌محمدی و اوسمار عنوان کرد: ممنون که اسم آقا یحیی را آوردید. جا دارد بگویم که چقدر جایشان در لیگ‌مان خالی است. انشالله هر کجا هستند، سالم و تندرست باشند و به زودی ایشان را ببینیم. در مورد تیم پرسپولیس نظر من این است که تغییر کادرفنی ایجاد نشده است؛ به هر حال آقای اوسمار هم عضوی از کادرفنی این تیم بودند. فکر می‌کنم غیر از اینکه چند بازیکن به این تیم اضافه شده و شاید در کیفیت فردی، بازیکنان شرایط بهتری داشته باشند اما خط سیر تیم پرسپولیس در شرایط فنی در ادامه مسیر گذشته بوده است. این تیم همان فوتبال مالکانه خود را ادامه می‌دهد و فکر نمی‌کنم تغییر آنچنانی داشته باشند، به جز اینکه چند بازیکن که کیفیت بهتری دارند، به این تیم اضافه شده‌اند.

مربی نساجی با اشاره به اینکه بازی برابر پرسپولیس دشوار خواهد بود، عنوان کرد: همه بازی‌ها برای ما دشوار بوده و در واقع شرایط جدولی این را برای ما ایجاب می‌کرده است. از روزی که آقا ساکت قبول مسئولیت کردند، یک جدول در اتاق کارشان در مجموعه تمرینی تیم گذاشتند؛ ۱۴ تیم در آن جدول بود که نساجی بین آنها قرار نداشت. ما تازه به این جدول اضافه شده‌ایم و رقابت ما تازه شروع شده است. ما همیشه حریف‌مان جدول بوده است. همیشه شرایط خودمان را در نظر گرفته‌ایم و فردا هم از این قانون مستثنی نیست.

صداقت همچنین درباره گروه داوری بازی فردا توضیح داد: ما همیشه چه قبل از بازی و چه بعد از بازی به داوران احترام گذاشته‌ایم. جا دارد از کمیته داوران و شخص آقای افشاریان تشکر کنیم که حساسیت‌های رقابت‌های پایین جدول و هفته‌های پایانی را به خوبی درک کرده‌اند و  دقت نظر به خرج داده‌اند. در مورد کوبل داوری بازی فردا چه چیزی بهتر از داوری که در چند روز گذشته فینال آسیا را قضاوت کرده‌اند؛ جناب آقای بنیادی‌فر جزو مفاخر فوتبال کشور هستند و از این بابت خوشحالیم  و جای تشکر دارد از جناب آقای افشاریان و همکاران‌شان در کمیته داوران.

او در پاسخ به اینکه آیا نساجی فردا هجومی و انتحاری بازی خواهد کرد یا با ارائه بازی منطقی به دنبال کسب یک امتیاز خواهد بود، گفت: رقابت ما تا روز آخر در انتهای جدول ادامه‌دار است. همانطور که گفتم نتایج کسب شده در بازی‌های گذشته تازه ما را به جدول برگردانده است. ما هیچ راهی نداریم جز اینکه خوب تمرین کنیم، خوب مبارزه کنیم و باهوش بازی کنیم. قطعا فردا هم همینطور است و به دنبال کسب بهترین شرایط از بازی هستیم.

صداقت در خصوص عدم صدور مجوز حضور بانوان در استادیوم برای مسابقه فردا اظهار داشت: من به نمایندگی از آقا ساکت، بازیکنان تیم و باشگاه نساجی عذرخواهی می‌کنیم. روزهایی که هیچکس در استادیوم نبود، بانوان جزئی از تماشاگران و هواداران ما بودند. فردا جایشان خالی است. من دلیلش را نمی‌دانم و یک تصمیم مدیریتی است اما من به نوبه خودمان از اینکه نمی‌توانند فردا کنار ما باشند، عذرخواهی می‌کنم و جایشان را خالی می‌کنیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از هواداران‌مان خواهش کنم که فردا مثل همیشه کنار ما باشند. ما حتی در بازی‌های بیرون از خانه هم این انرژی را از آنها گرفتیم. انشاالله فردا کنار ما باشند.‌ برگ برنده ما در بازی فردا که جزو روزهای سخت‌مان است، هواداران‌مان هستند. امیدوارم مثل گذاشته به ما انرژی بدهند و فردا آنها را پرشور و پرتعداد کنار خودمان ببینیم.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار