استراتژی ویسی در مقابل استقلال

عبدالله ویسی می‌گوید تیمش را با اندیشه تدافعی و برای کسب یک امتیاز به مصاف استقلال می‌فرستد.

به گزارش جهان مانا ، رقابت‌های لیگ برتر از ساعاتی دیگر در اوج هیجان ادامه پیدا خواهد و در یکی از سرنوشت‌سازترین مسابقات روز دوم هفته بیست و هفتم تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان می رود.

این دیدار از این جهت حائز اهمیت بسیاری است که فولاد امتیازات این مسابقه را برای ماندن در لیگ برتر نیاز دارد و استقلال برای بازپس گیری صدر از سرخپوشان پایتخت که موفق شدند روز شنبه با نتیجه دو بر صفر از سد هوادار عبور کنند.

در این بین استراتژی فولاد در این مسابقه برای خبرنگاران جای سوال داشت و آنها از ویسی درباره استراتژی در بازی برابر شاگردان نکونام پرسیدند. او به این سوال در دو مقطع پاسخ داد. 

عبدالله ویسی

ویسی در مرتبه اول به صورت مستقیم اینطور به این مسابقه و استراتژی ای که برای آن در نظر گرفته با توجه به تجربیاتش توضیح داد و گفت:« من قبلا این راه را رفته‌ام. با همین پیکان و نفت آبادان. نه ما برای بردن استقلال به زمین نمی‌رویم. ما برای نباختن و امتیاز گرفتن بازی می‌کنیم. تک امتیاز می‌تواند تیم ما را در جدول نگه دارد. تک امتیازها صنعت نفت را نگه داشت. تک امتیازها پیکان را نگه داشت. تک امتیازها استقلال خوزستان را نگه داشت. گول این را نمی‌خوریم که با استقلال انتحاری بازی کنیم و از آن طرف بوم بیفتیم. مطمئنا با 5 امتیاز در لیگ می‌مانیم. نهایت تلاش ما این است که اینجا 3 امتیاز بگیریم. حالا سه امتیاز که چه بهتر. ولی دوست داریم بازنده نباشیم و با تمام وجود بازی می‌کنیم. دوست داریم بازنده نباشیم و با تمام وجود بازی می‌کنیم.» 

ویسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش نیز درباره شرایط فولاد در مصاف با استقلال و حتی باخت در این مسابقه صحبت کرد و گفت:« ما 4 بازی داریم که دو بازی خانگی هستند. آنجا حیاتی است. این بازی برای ما مرگ و زندگی نیست. شاید به کما برویم ولی نمی‌میریم. مطمئنا دو بازی آینده در اهواز تماشاگران نمی‌گذارند آن بازی‌ها تیم حریف قسر در برود.»

 

منبع: ورزش3
دیدگاه