تاتنهامی‌ها تا پای جان جنگیدند و شایعه را تکذیب کردند! + عکس

رادو دراگوشین، مدافع تاتنهام، با دفع توپی فوق‌العاده مانع از گلزنی منچسترسیتی شد.

به گزارش جهان مانا، تلاش‌های منچسترسیتی برای گلزنی در نیمه اول دیدار مقابل تاتنهام با ناکامی همراه بود. آنها در ۴۵ دقیقه ابتدایی چند موقعیت مناسب گلزنی داشتند اما خط دفاعی تاتنهام مستحکم ظاهر شد.

در این بازی بسیار حساس که می‌تواند تعیین‌کننده سرنوشت قهرمانی لیگ برتر باشد، منچستر سیتی و تاتنهام در استادیوم تاتنهام هاتسپر به مصاف همدیگر رفته‌اند.

بازی فوتبال تاتنهام

هدف سیتیزن‌ها در این بازی رسیدن به صدر جدول است و در طرف دیگر تاتنهام تلاش می‌کند به سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده نزدیک شود.

در نیمه اول بازیکنان منچستر سیتی بارها با خلق حملاتی به گلزنی نزدیک شدند اما هر بار مدافعان و گلیرمو ویکاریو، دروازه‌بان تاتنهام، مانع از به برتری رسیدن سیتی شدند.

علاوه‌بر تک به تک فیل فودن که با واکنش عالی ویکاریو همراه بود، سیتیزن‌ها در دقایق پایانی هم به یک موقعیت عالی دست یافتند اما این بار دراگوشین درخشان ظاهر شد.

بازی فوتبال تاتنهام

در دقیقه ۴۵ روی ارسال فودن به محوطه جریمه اسپرز، هالند به توپ رسید اما ضربه او به سمت دروازه با دفع فن د فن همراه شد. در برگشت برناردو سیلوا از راه رسید و قصد داشت با یک ضربه به طاق دروازه بازی را ۱-۰ کند اما دراگوشین به شکلی چشم‌نواز با سر توپ را دفع و به بهترین شکل ممکن از دروازه ویکاریو دفاع کرد.

این صحنه خلاف گفته برخی هواداران تاتنهام است که پیش از آغاز بازی مدعی شده بودند مایل هستند تیم‌شان مقابل سیتی شکست بخورد چرا که باعث می‌شود دست آرسنال از قهرمانی دور شود، اما این دفاع عالی بازیکنان تاتنهام نشان داد که آنها با این میل وارد زمین نشده‌اند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار