استقلال بدهی 30 میلیاردی را رسما تسویه کرد + عکس

باشگاه استقلال از تسویه بدهی خود به باشگاه سانتاکلارا خبر داده است.

به گزارش جهان مانا ، در جریان انتقال محمد محبی از سانتاکلارا به استقلال در تابستان 1401 بود که آبی متعهد شدند مبلغ رضایت نامه را در چند قسط پرداخت کنند که پس از تغییرات مدیریتی و حضور فتح الله زاده روی صندلی ریاست، این تعهد عملی نشد.

در واقع استقلالی ها مبلغ یکی از اقساط خود را ناقص به حساب سانتاکلارا واریز کردند و همین موضوع سبب شد تا تیم پرتغالی با شکایت از آبی ها، خواستار دریافت مبلغ سنگینی شود که در نهایت استقلال به پرداخت 500 هزار یورو محکوم شد.

این بدهی در ادامه منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال شد ولی آبی ها برای دریافت مجوز حرفه ای، تعهدنامه ای را به سانتاکالارا دادند که در دو قسط، این مبلغ را پرداخت کنند و همین توافق با طرف پرتغالی باعث شد تا بدهی 500 هزار یورویی، جزو بدهی های قطعی این فصل به شمار نیاید و خللی در دریافت مجوز حرفه ای آبی ها ایجاد نکرد.

حالا باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای، از تسویه حساب کامل با طرف پرتغالی و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه خبر داده است.

استقلال بدهی 30 میلیاردی را رسما تسویه کرد

در اطلاعیه آبی ها آمده است:

امشب طبق اعلام رسمی فیفا و رسید ارسال شده  بدهی ۵۰۰ هزار یورویی به باشگاه سانتاکلارا پرداخت شد و باشگاه استقلال دیگر بدهی در این زمینه ندارد.

بر همین اساس مدارک پرداختی باشگاه استقلال، در (لیگال پرتال) بارگذاری شده و کمیته انضباطی فیفا نیز اعلام وصول کرده است.

با این اقدام،  پنجره باشگاه استقلال حداکثر ظرف مدت دو هفته آینده باز خواهد شد.

لازم به یادآوری است؛ باشگاه سانتاکلارای پرتغال به دلیل پرداخت نشدن حق انتقال محمد محبی به استقلال از این باشگاه به فیفا شکایت کرده بود.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار