سپاهان پایان فصل برای رضا اسدی را تایید کرد + عکس

باشگاه سپاهان با انتشار یک توییت درباره مصدومیت ستاره تیم توضیح داد.

به گزارش جهان مانا ، ساعتی پیش بود که خبر مصدومیت رضا اسدی و پایان فصل بیست و سوم لیگ برتر منتشر شد و حالا باشگاه سپاهان نیز با انتشار یک توییت به این خبر رسمیت بخشیده است.

بر اساس توییت باشگاه سپاهان رضا اسدی از ناحیه کشاله ران پای چپ دچار آسیب شده و برای بازگشت به میادین چهار هفته زمان نیاز دارد.

توییت سپاهان در مورد رضا اسدی

با این وصف به صورت قطعی دو بازی هفته ۲۹ و هفته ۳۰ لیگ برتر برابر آلومینیوم و شمس آذر برای ستاره بی چون و چرای سپاهان در هفته‌های ابتدایی لیگ تمام شده تلقی می‌شود و این بازیکن بازی نیمه نهایی جام حذفی در تاریخ ۲۶ خرداد ماه را نیز از دست می‌دهد. 

البته رضا اسدی همچنان این شانس را دارد که در صورت صعود سپاهان به فینال جام حذفی و بهبود مصدومیت و ریکاوری مناسب  برای طلایی پوشان اصفهانی در فینال بازی کند. 

رضا اسدی یکی از بهترین فصول دوران حرفه‌ای خود را در بازگشت به سپاهان تجربه کرد ولی با شروع بحران‌های ریز و درشت سپاهان این بازیکن هم از عملکرد فوق‌العاده خود فاصله گرفت و فصل برایش با ۱۰ گل زده تمام شد. 

اسدی یکی از بازیکنان سپاهان بود که در پنجره زمستانی مورد توجه تیم‌های حوزه خلیج فارس قرار داشت ولی حالا در پنجره تابستانی مدیران سپاهان کار آسانی برای حفظ او در اردوی تیم ندارند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه