سوال جنجالی از نکونام با اتهام به پرسپولیس!

جواد نکونام انگار منتظر سوالی با این مضمون بود تا صحبت‌های خود را در مورد دیدار قبلی پرسپولیس به زبان بیاورد.

به گزارش جهان مانا ، تمرین امروز تیم استقلال در حالی برگزار شد که خبرنگاران فرصت صحبت با جواد نکونام، سرمربی این تیم، را به دست آوردند و سوالات خود را از او پرسیدند. در این بین سوال یکی از خبرنگاران توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده، جایی که او در مورد دیدار پرسپولیس - استقلال خوزستان سوال می‌پرسد.

او از جواد نکونام پرسید: «امروز آقای پورموسوی را هم دعوت کردند کمیته اخلاق، ظاهرا اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد. شما و مربیانی که با پرسپولیس بازی کردند را احضار می‌کنند...».

سرمربی استقلال هم که از این سوال خرسند به نظر می‌رسید، گفت: «ولی مدیران آنها که هرچه می‌گوید اتفاقی نمی‌افتد و آن یک نفرشان که نمیدانم سمتش در باشگاه چیست، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. من حرف‌هایی که زدم را باز تکرار میکنم که حرف‌های فوتبالی است و مربوط به داوری بوده و اتفاقاتی است که صادقانه رخ داده. چیزهای دیگر از بازی‌های دیگر هم بوده که اگر بروم زودتر صحبت کنم شاید در دو بازی دیگر حداقل مطمئن باشم نتیجه بازی در زمین رخ می‌دهد.»

سوال بعدی هم مضمون اتهامی نیز نسبت به پرسپولیس داشت و نظر جواد نکونام را پیرامون یک شایعه جویا می‌شد: «شایعه هم شده بود بین دو نیمه استقلال خوزستان برخی افراد را نزدیک رختکن داوران دیده بودند...»

جواد نکونام

نکونام در پاسخ عنوان کرد: «من هم مثل شما شنیدم و خودم ندیدم ولی وای به حال فوتبالمان اگر این اتفاق افتاده باشد. یکی داور را تهدید کرده باشد و یک سری بیایند از بیرون بگویند داور را تهدید کردند و رفتند در رختکن داوران. واقعا فوتبالمان زمین خاکی می‌شود و باید چمن‌ها را جمع کنیم که فوتبال به این صورت برگزار شود. علاوه بر کارهایی که قبلا میکردند این دو مورد را هم اضافه کردند تا ثابت شود اتفاقاتی که در فوتبال ایران می‌افتد هیچ جا نیست.»

بعد از این جمله جواد نکونام جمع خبرنگاران را ترک کرد و به مصاحبه خود خاتمه داد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه