ادموند اختر : روحم هم از این اظهارات خبر ندارد!

ادموند اختر بازیکن سال های دور استقلال مصاحبه ای که از سوی او منتشر شده را تکذیب کرد.

به گزارش جهان مانا ، استقلال با توقف برابر نساجی، صدر جدول را پس از 21 هفته از دست داد ولی این تیم در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ، همچنان به توقف پرسپولیس و بازگشت به رتبه نخست جدول امیدوار است.

پس از نتایج هفته بیست و هشتم و از دست رفتن صدر برای استقلال، انتقاداتی از ادموند اختر پیشکسوت آبی ها در یکی از جراید به چاپ رسیده بود که حالا او این نقل قول منتشره را تکذیب کرده و به حمایت از نکونام می پردازد.

مصاحبه ای با این مضمون از اختر منتشر شده بود که او در خصوص اظهارات نکونام پس از تساوی برابر نساجی گفته است: همه این حرفهایی که نکونام می زند بهانه است و او فقط دنبال مقصر پیدا کردن است تا بتواند شریک خودش بکند و از حمله هواداران فرار کند. در واقع جواد فقط می خواهد که فشار را از روی خودش بردارد.همین و بس!

اختر که سابقه گلزنی در دربی پایتخت را نیز دارد، در گفتگوی کوتاهی که داشت، می گوید: من روحم هم از این اظهارات خبر ندارد و اصلا در ایران نیستم که بخواهم با جایی مصاحبه کنم. طی چند ماه اخیر تلاش کرده ام از گفتگو با رسانه ها خودداری کنم و از این مصاحبه نیز بی اطلاعم.

او می گوید: نکونام دوست خوب من است و در این فصل عملکرد فوق العاده ای داشته است. او با دست بسته، تا همین جا هم قهرمان واقعی است و عملکردی که او و بازیکنان استقلال داشته اند، برای ما قهرمانی محسوب می شود.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: من همواره از تیم محبوبم حمایت کرده ام و در این فصل نیز این کار را انجام داده بودم. به نظر من چیزی از دست نرفته و اطمینان دارم که استقلال می تواند در پایان فصل قهرمان شود و هواداران باید از تیم حمایت کنند.

اختر در پایان گفت: بار دیگر تکرار می کنم، از این مصاحبه که به نقل از من منتشر شده، بی اطلاعم. برای استقلال و جواد نکونام آرزوی موفقیت می کنم و اطمینان دارم که پرسپولیس در بازی های باقیمانده اش امتیاز از دست می دهد و با حمایت هواداران، استقلال به قهرمانی دست پیدا می کند.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه