ویسی: مردم باهوش هستند ولی اعتراض به داوری رسم شده است

سرمربی فولاد خوزستان اعتقاد دارد حتی با اضافه شدن کمک داور ویدیویی به فوتبال ایران، اعتراض‌ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش جهان مانا ، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی فولاد مقابل پیکان در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال گفت:

از نظر فنی فرق ما با پیکان این است که میزبان هستیم. این بازی روح و روان می‌خواهد و آمادگی جسمانی و تاکتیکی و تکنیکی بحث بعدی است.

 

سرمربی فولاد افزود:

هر دو تیم برای ماندن در لیگ در استرس هستند ولی اوضاع و احوال ما بعد از برد هفته قبل کمی بهتر شده است. امیدواریم با یک بازی بسیار خوب و با رشادتی که در بازی قبل داشتیم، در بازی فردا خوب عمل کنیم تا با کسب سه امتیاز انشاالله خودمان را برای بازی هفته آخر آماده کنیم. با توجه به اینکه یک فصل بد را پشت سر گذراندیم، فردا این نتیجه را جبران کنیم و مردم کمی نفس بکشند.

 

او ادامه داد:

از روزی که من به فولاد آمده‌ام از سه، چهار جوان استفاده کرده‌ایم و بیشتر از با تجربه‌ها استفاده کرده‌ایم. در بازی پایانی نیز اول، دوم و سوم برای خودمان بازی می‌کنیم و اگر بتوانیم به دیگران کمک کنیم، این کار را انجام خواهیم داد. مقابل نساجی با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و البته امیدوارم کارمان به بازی آخر کشیده نشود و فردا کار را تمام کنیم تا در بازی پایانی با فراغ بال مقابل نساجی ظاهر شویم و شکل بهتری داشته باشیم.

 

عبدالله ویسی در واکنش به سوالی درباره داوری‌ها خاطرنشان کرد:

فکر می‌کنم اعتراض‌هایی که ما داریم، اگر VAR هم بیاورند مجدد این اعتراض‌ها وجود دارد در حالی که هیچ جای دنیا به این صورت نیست اما احساس می‌کنم با آمدن VAR باز هم این مشکل را داشته باشیم. روی تصمیمی که چند نفر می‌گیرند مجدداً مورد غضب برخی‌ها قرار می‌گیرد و این عادت ماست و ترک کردن عادت زمانبر است.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اضافه کرد:

به هر حال مردم باهوش هستند و اشتباهات داوری برای همه است. ولی متاسفانه اعتراض رسم شده است و ترک آن سخت است.

 

ویسی در پاسخ به این سوال که که برنامه‌تان برای فصل آینده چیست گفت:

نصر من الله و فتح قریب. دو بازی پیش روی ما خیلی از فصل آینده مهمتر است. به ویژه بازی فردا و امیدواریم بتوانیم مردم خوزستان را خوشحال کنیم و آن‌ها را به فصل آینده امیدوار کنیم، چه من باشم و چه فرد دیگری باشد. هر سه تیم خوزستانی فصل سختی را پشت سر گذراندند.

 

دیدگاه