پرسپولیس قهرمان شد و استقلال نایب قهرمان

تیم پرسپولیس با شکست مس رفسنجان در آخرین بازی فصل قهرمان لیگ برتر شد.

به گزارش جهان مانا ، تیم پرسپولیس امشب از آخرین بازی فصل خود در ورزشگاه آزادی به مصاف مس رفسنجان رفت که این دیدار درنهایت با نتیجه ۱-۰ به سود پرسپولیس به پایان رسید و سرخ‌پوشان پایتخت قهرمان شدند.

تنها گل پرسپولیس را در این دیدار گیورگی گولسیانی در دقیقه ۸۶ به ثمر رساند.

در پایان رقابت‌های لیگ برتر ایران، پرسپولیس با ۶۸ امتیاز صدرنشین شد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گیورگی گولسیانی، حسین کنعانی‌زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی(۶۰- وحید امیری)، سروش رفیعی، اوستون ارونوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آل‌کثیر.

ترکیب مس رفسنجان: حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال‌الدین علی‌محمدی، فرشید باقری، سعید واسعی، محمد مهدی محبی، منتظر محمد و سجاد شهباززاده.

داور: امیر عرب براقی.

تیم پرسپولیس در نیمه نخست بازی هجومی را به نمایش گذاشت و در دقیقه ۹ ضربه سر دانیال اسماعیلی‌فر روی ضربه ایستگاهی ترابی راهی اوت شد.

شوت خطرناک عبدالکریم حسن در دقیقه ۱۲ توسط حامد لک در دومرحله مهار شد.

شوت منتظر محمد در دقیقه ۱۳ در اختیار علیرضا بیرانوند بیرانوند قرار گرفت.

اورونوف در دقیقه ۱۶ پشت محوطه جریمه مس پا به توپ شد و با حرکت در عرض و یک ضربه فنی با پای راست توپ به شکل خطرناکی در اختیار حامد لک قرار گرفت.

مهم‌ترین موقعیت پرسپولیس در دقیقه ۴۳ اتفاق افتاد و سانتر خطرناک دانیال اسماعیلی‌فر را عیسی ‌آل‌کثیر به شکل عجیبی در دهانه دروازه مس از دست داد تا درنهایت بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پرسپولیس در نیمه دوم هم نمایش هجومی داشت و در دقیقه ۵۸ ضربه سر آل‌کثیر روی سانتر عالیشاه به شکل نفسگیری از کنار دروازه مس به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۴ فرصت خطرناک برای پرسپولیس با سانتر ضربه ایستگاهی که ضربه سر گولسیانی با برخورد به مدافع راهی کرنر شد.

موقعیت خطرناک برای پرسپولیس در دقیقه ۶۸ در محوطه با پاس عرصی بد دور شد و در ریباند شوت ارونوف روی سقف درواره فرود آمد.

دانیال اسماعیلی‌فر در دقیقه ۷۵ روی پاس عالیشاه در موقعیت گل قرار گرفت که شوت مدافع پرسپولیس از کنار دروازه حامد لک به بیرون رفت.

گئورگی گولسیانی در دقیقه ۸۰ روی سانتر عالیشاه با ضربه سر گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند تا پرسپولیس با همین گل به پیروزی برسد و قهرمان لیگ برتر شود.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار