اوسمار امشب از ایران می‌رود

سرمربی موفق پرسپولیس پس از کسب قهرمانی لیگ برتر تصمیم به ترک ایران گرفت.

به گزارش جهان مانا ، اوسمار ویرا که پس از هدایت پرسپولیس شرایط خوبی در این تیم به وجود آورد و عملکرد موفقی با قهرمانی در لیگ برتر بر جای گذاشت، برای استراحت و دوری از شرایط فوتبال ایران تصمیم به ترک تهران و پرواز به برزیل گرفته است.

سرمربی برزیلی پرسپولیس که پس از یک سال و نیم فعالیت در کنار یحیی گل‌محمدی به‌عنوان دستیار، هدایت سرخ پوشان را برعهده گرفت و توانست این تیم را به قهرمانی در لیگ برتر برساند، بدون تمدید قراردادش با سرخ پوشان ایران را ترک می‌کند.

اوسمار امروز در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با وجود تسویه حساب کامل مطالبات خود، تمدید قراردادش را انجام نداد و قرار است ساعت 23 امشب (یکشنبه) تهران را به مقصد برزیل ترک کند.

سرمربی برزیلی موفق پرسپولیس که از نزدیکان خود در این تیم و ایران هم خداحافظی کرده، فعلا به درخواست این باشگاه برای تمدید قراردادش جوابی نداده و بدون اینکه به طور قطعی حضورش در جمع سرخ پوشان مشخص شود، ایران را ترک خواهد کرد.

اوسمار ویرا اعلام کرده نهایتا تا یک هفته الی 10 روز آینده به پرسپولیسی‌ها پاسخ می‌دهد و شاید هم تمدید قراردادش انجام شود، اما در حال حاضر این اتفاق رخ نداده و ممکن است او به دلیل شرایط خانوادگی، کارش را در برزیل دنبال کند.

بحث تمدید قراردادش اوسمار با باشگاه پرسپولیس تنها موضوع دنبال شده توسط هواداران این باشگاه پس از قهرمانی بود که فعلا اتفاق نیفتاده و تمدید طرفین به 10 روز آینده موکول شده است.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار