بارسلونا به دنبال تلافی خرید بزرگ رئال مادرید

واکنش بارسلونا در واکنش به خرید بزرگ رئال مادرید قصد دارد یک ستاره لالیگا را بخرد.

 

به گزارش جهان مانا، باشگاه بارسلونا بعد از پیوستن کیلیان ام‌باپه به رئال مادرید در آستانه عقد قرارداد با ستاره فصل قبل لالیگاست.

رئال مادرید سرانجام از خرید بزرگش رونمایی کرد. کیلیان ام‌باپه بعد از مدت‌ها به رویایش رسید و از فصل جدید برای تیم مادریدی به میدان می‌رود. پیوستن امباپه به رئال مادرید باعث شده است تا هواداران بارسلونا نگران فصل پیش رو شوند؛ آن هم در شرایطی که رئال در بهترین دورانش به سر می‌برد.

به نوشته اسپورت، بارسلونا قصد دارد با جذب نیکو ویلیامز، ستاره فصل قبل لالیگا، پاسخ انتقال بزرگ ام‌باپه به رئال مادرید را بدهد.

ویلیامز ۲۱ سال دارد و در پامپلونای اسپانیا به دنیا آمده است. او توانایی بازی به عنوان وینگر چپ و راست را دارد و از بهترین‌های فصل قبل لالیگا بود.

طبق نوشته روزنامه اسپورت، دکو، مدیر ورزشی بارسلونا، رسما با باشگاه بیلبائو برای جذب ویلیامز وارد مذاکره شده است. بیلبائو برای فروش ستاره‌اش ۵۰ میلیون یورو می‌خواهد اما بارسا به خاطر مشکلات مالی توانایی پرداخت یکباره این رقم را ندارد و به همین خاطر خواستار قسط‌بندی آن شده است و باید دید که در نهایت بیلبائو با درخواست آبی‌اناری‌ها موافقت می کند یا نه.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه