امباپه: از آمدنم به رئال مادرید خوشحالم

امباپه گفت: من بازیکن رئال مادرید هستم و با فروتنی زیادی به آنجا می‌آیم. از چهره من می‌توانید ببینید که چقدر خوشحال و راضی هستم.

 

به گزارش جهان مانا، کیلیان امباپه ستاره فرانسوی که دیروز به صورت رسمی به رئال مادرید پیوست، در یک نشست خبری گفت: دیگر احساس رهایی و آرامش می‌کنم. حالا رسمی شد. من بازیکن رئال مادرید هستم و با فروتنی زیادی به آنجا می‌آیم. از چهره من می‌توانید ببینید که چقدر خوشحال و راضی هستم.

او در خصوص فلورنتینو پرز بیان کرد: می‌خواهم از همه در رئال مادرید به خاطر تلاش‌هایشان تشکر کنم. به خصوص فلورنتینو پرز. پرز از همان روز اول به من ایمان زیادی داد.

امباپه عنوان کرد: من به بهترین و بزرگترین باشگاه دنیا می‌آیم. خیلی هیجان‌زده هستم. خیلی خوشحالم. این برایم مثل یک رویاست. حداقل برای ۵ فصل آینده بازیکن رئال مادرید خواهم بود. یک آدم شاد به احتمال زیاد بهتر از یک آدم غمگین بازی می‌کند. اما من به خاطر لبخند زدنم نیست که بازی‌ها را می‌برم. کار‌های زیادی باید انجام شود.

او ادامه داد: PSG با خشونت به من گفت که نمی‌گذاریم بازی کنی. لوییز اوکامپوس و انریکه من را نجات دادند. اگر بگویم در پاری سن ژرمن ناراضی بودم، شرم‌آور است، چون الان باشگاه جدیدم را دارم. اما آدم‌ها و چیز‌هایی بودند که من را ناراحت می‌کردند. با توجه به چیز‌هایی که در این فصل پشت سر گذاشتم، بهترین فصل من تا به اینجا بود.

امباپه در خصوص پیام‌های اسطوره‌های رئال مادرید به مناسبت پیوستن اش به این تیم اظهار کرد: پیام‌های کریستیانو رونالدو که الگوی من است، کاسیاس و راموس من را تحت تاثیر قرار داد. از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

او در خصوص اینکه قهرمانی در مسابقات یورو یا جام جهانی سخت تر است، گفت: برای من قهرمانی یورو از جام جهانی پیچیده‌تر است.

 

دیدگاه