پیام عجیب زبیر نیک‌نفس +عکس

یکی از بازیکنان استقلال پیام معناداری را در فضای مجازی منتشر کرده است.

به گزارش جهان مانا ، زبیر نیک‌نفس بعد از گذشت دو هفته از پایان لیگ و از دست قهرمانی در روزهای آخر پیامی را در فضای مجازی منتشر کرد.

هافبک دفاعی استقلال که بعد از مصدومیت شدید مهدی مهدی‌پور به به نحو احسن جای خالی این بازیکن را در ترکیب اصلی جواد نکونام پر کرد حالا با انتشار پیامی در صفحه شخصی اینستاگرامش به حاشیه‌های اخیر واکنش نشان داد و نوشت: «عرض درود و ارادت...بعد از چندروز از آخرین بازی لیگ هنوز هضم اتفاقاتی که برامون افتاد برام آسون نیست راستش خیلی حرف دارم اما ترجیح میدم فعلا چیزی نگم و همه چیز رو به آینده موکول کنم که تاریخ بهترین قاضیه...فقط به سهم خودم عذر می‌خوام از همه عاشقان استقلال بزرگ که نشد چیزی که لیاقتشون بود بهشون تقدیم کنیم مطمئن باشید همه وجودمونو تا آخرین لحظه گذاشتیم با وجود همه ناملایمتی‌ها و کم لطفی‌ها...امیدوارم ما رو حلال کنید».

نیک‌نفس در این پست از هواداران استقلال بابت قهرمان نشدن استقلال عذرخواهی کرده اما حلالیت طلبیدن هافبک آبی‌ها و اینکه اعلام کرده درباره برخی از اتفاقات بعدا صحبت می‌کند به نظر می‌رسد پیام جنگنده استقلال کمی هم رنگ و بوی خداحافظی می‌دهد. درنهایت باید برنامه نیک‌نفس با استقلال برای فصل بعد چه خواهد شد.

استوری زبیر نیک‌نفس

دیدگاه